Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Mono Buchse, Шестограм


cooloff

Recommended Posts

здравейте, би ли могъл някой да ми каже къде мога да намеря такъв женски жак:

http://www.bustedgear.com/repair_Fender_deville_jack.html ?????????????????????????

Трябват ми два !!!

 

И шестограмчето за бриджа за Мексикански Фендър ????????

 

xxxx са несериозни и нямат такива аксесоари... От провинцията съм и не мога намеря тя неща тук..

Благодаря Ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всеки магазин за електроника и инструменти предполагам. И по принцип изреченията се завършват с един препинателен знак, до колкото знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега вашият коментар не ми е от полза...а за техническите грешки се извинявам...Бързах.....

и много обичам недовършените изречения и многоточието . (точка)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

За "буксата" както каза и колегата от магазин за електроника, ако няма покрай вас ровиш из сайтовете и си поръчваш ....

А за шестограН-а във всяка железария продават комплекти ....

 

многоточие

Герги

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си в спецификациите на китарата с какви щестограми ти е струнника, метрични или инчови. Ако са метрични-в първата железария 1.5 мм, ако не са е доста по-сложно. Ще ти трябва 1/16" щестограм. Аз преди време търсих на няколко места и нямаше. Накрая си намерих в Германия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Американските със сигурност са инчови. Squier-ите, продавани в Европа, от друга страна, са метрични. Нямам идея мекасиканските какви са, вероятно зависи и за кой пазар е правен инструмента.

Ако не можеш да намериш информация, просто си купи едно ключе 1.5 мм от железарията за около левче и пробвай. Ако превърта, занчи е инчов. Не се опитвай навиваш с него ако не е точният размер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такава букса надали ще намериш! или търсиш в ибей(+регионалните му филиали) и подобните му сайтове съответната букса с евтина или безплатна доставка (и от китай идват, ама бавно), или поръчваш в някой голям магазин за електроника, който внася от големите международни доставчици. има едни жакове за панелен монтаж в правоъгълен корпус, които са по-лесни за намиране - можеш да използваш такъв и с жици да го свържеш към платката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.tpetrov.com/search.php?prod=STEREO-%D0%93%D0%9D+6%2C3MM+F86

 

http://www.tpetrov.com/search.php?prod=STEREO-%D0%93%D0%9D+6%2C3MM+F78

 

Опитвам се да помогна,не знам дали ще ти свършат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.