Jump to content
Българският форум за музиканти

Детаджия пробва в чалгата


Babyface Bob

Recommended Posts

Нек'ва чалга

 

:surprise:

 

p.s. Който го знае Гугов, сигурно не се изненадва - надарено момче с желание за фамозност. 'Ма който го не знае, к'во да си мисли?! Мъкааа... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп!!Хрус, друс!

Бе да ти кажа не звучи като да се "пробва": трилери, вибрато...Личи си, че е работено е дълго време, правен е рисърч... green_flying.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не, пичът "мазнее" отдавна. Интересно е, че доста дет пичове се занимават с различни други стилове, явно им се става известни. Ето тук един линк с Андрей ( Проказа) , Коцето (Coprostasis, Mizerere, Anal Сеч), Шамара и Конса :

 

 

Не мога да не призная - раничка ми се отвори за Андро с комерсиализирането на чалга отклонението му. Иначе е попявал по кръчми, зализвал е лимбето. За пари, вика че било. Е Пфу! тия пари, дуре, че не разчитам на музика -иначе да бех станал чалгар и да си продам душата и интелектото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахахахахахах, това е нереално :D :D

 

Аз винаги съм си мислел, че не е за пари, а от да го наречем "чувство за хумор" ;), но си личи действие и в тази насока.

 

Всеки прави каквото си иска. За един такъв като него, който е металист, но не се крие, че му е на сърце и чалгата, има по 10 дето като ги питаш са най-трю от всички и пазят рока в България и какво ли още не, а на пияна глава се катерят по масите :).

 

Поне е откровен човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ххехе... На мен този индивид не ми е известен в друго амплоа, така че ми е трудно да разбера драмата на Боб.

Защо това, че някъде пише, че правел "дет" трябва да изключва това да е чалгаджия?

Когато един музикант изпълнява рок, естрада или джаз стандарт в "кръчмарски" стил, той рокер ли е, естрададжия или джазмен?

Не, той е кръчмарgirl_witch.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати мазнята!!! Pass the fucking eye bleach... :wallbash:

 

"Идеята за текста му хрумва на път към морето, преди изгрев слънце, вдъхновен от любимата му порода кучета – питбул"

 

Не че искам да му развалям густото на брат'чеда, ама това псе на клипа не е питбул, а бул-териер. :slap: As you were..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много слабо заглавие на темата - сякаш пичът се моли...

 

Изобщо не се "пробва" и е много вътре от доста време. Въпросната песен чух за първи път точно преди година и 2 седмици, преди да заминем на европейско дет турне с него. Даже реших, че ме ебава нещо и това не е той. ...ама той беше!

Отвътре му идват тези работи и нищо не е случайно ;)

Ето, пичът блъска напред, вече виждаме и клип, и т.н. - бачка си яко, не е като повечето, само да мрънкат.

 

Хитът е супер, Андрейчо е супер, всичко е супер :)

Желая му много успехи на колегата и се гордея, че го познавмам (и сме свирили заедно)!

Редактирано от Свилен Бас
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, споко де Свилене, дво/у?яко да звучи, както изглежда ;)

Да ве, пич си е Андрото, и аз съм бачкал с него ( забележи дет фестове сме пробвали ), много идеен е, не е застинал. Драма е, че е чалга, т'ва е. :) И хахаха наистина кучето е бул териер :greenball: Убеден съм, че е нарочно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ е кво искаш, да скочим на човека с брадви?

 

 

една рядко кадърна закачка

Не... По скоро ми е интересно защо му се обръща такова внимание. Има един синдром в който жертвата се привързва към похитителя, но това е друга боза. И все пак се замислете в някой чалга форум дали някой ще седне и ще започне да пише нещо за рок,метъл, джаз или каквито и там да са изпълнители без значение дали е хубаво или лошо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не... По скоро ми е интересно защо му се обръща такова внимание.

 

'щото провокира тези, които не са съгласни един приоритетно дет метъл изпълнител да се изявява като чалгар, сиреч повечето хора. На мен лично ми е през шпагата и се забавлявам, но някой може да се чувства предаден.

 

А в чалга форумите не пишат, защото не знаят да пишат :р

 

Предлагам темата да премине към обсъждане на производството на боза в град Стокхолм.

Редактирано от KeRRANGKid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях прочел че изпълнителят е бивш дет метъл изявист но поне това ще помогне по-добре да се разбере стокхолмския синдром :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.