На мен лично ми изглежда, че човекът в устрема си да напише някакво описание е копирал нещо от някакъв форум. Ето какво се получава, ако приложим обратната тактика на цитирания текст и го пуснем на български в Google Translate:
Аз разбрах следното:
Има патентован линеен изход (вероятно балансиран, DI), със симулация на микрофон (и говорител предполагам) с Ground Lift копче и прекъсване на сигнала към физическия говорител (предполагам става дума за китарна апаратура)
Тук е лесно - Трилентов еквилайзер, високите са ключа към щастието!
Буфериран FX loop ... бих пробвал своят Line 6 Floor POD Plus с него (това ще да е китарен процесор дето е на земята и го настъпваме с крак)
Благодаря, мисля, че спечелих форумната викторина на загадките!