Jump to content
Българският форум за музиканти

Китарни говорители


Recommended Posts

Знаете ли откъде в България мога да си купя? Гледах в Томан, но там излизат доста соленичко, като имаш впредвид и доставката от 30 евро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Знаете ли откъде в България мога да си купя? Гледах в Томан, но там излизат доста соленичко, като имаш впредвид и доставката от 30 евро.

 

Динакорд са дистрибутор на Еминенс и би трябвало да могат да доставят китарните версии, но последния път, когато звънях да ги питам, разговарях с 3-ма различни служителя и най-накрая останах с впечатлението, че въобще не знаят за какво става въпрос. Затова ако им звъниш се подготви с конкретни имена и модели.

Дистрибутор на Celestion са /или бяха, или се водят/ Шарк Арт, но там работата е направо безнадеждна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В xxxx има в момента Vintage 30, но е към 300 лева и отгоре.

В Динакорд си поръчах един Eminence Legend миналата година към ноември и още не е пристигнал. :) Но все пак за цена от 45 евро за говорител разбирам, че не е приоритетна доставката и чакат да се събере контейнер и т.н..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Celestion-а в xxxx съм почти сигурен, че е G12T100 и като цена ми се върти в главата 160 лв, което е почти двойно спрямо цената му в musicstore.de

Едит: Mu3epHuK ме е изпреварил. Не знаех, че има v30, но и не съм гледал скоро. А за 300 лв на V30 по-добре да си поръчаш fame 4x12 отново от musicstore.de цената му е 400 евро и доставката около 40-50 евро.

Редактирано от sw1tched
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А аз да позлвам темата.Някой има ли Celestion G12-65 защото имам два такива,но хартията им е различна.Въпреки това и двата свирят много яко но искам да знам коя е оригиналната.Ще помоля някой ако има такув да го снима от предната страна.

Редактирано от bratmito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си на зор отиваш и си купуваш и свириш същия ден с него ......

Нямам откъде да си купя. От Сливен съм, атук имаме само една керлива "Музикална Зона", дето първо трябва да чакаш мн, и второ цените са невъзможно високи, тъй като е единствения музикален магазин тук. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но все пак за цена от 45 евро за говорител разбирам, че не е приоритетна доставката и чакат да се събере контейнер и т.н..

 

Не може в 21-ви век да има такива филми. Това означава, че всъщност не предлагат такива говорители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

в дълбока заблуда сте за цените на говорителите celestion в форс-а...днеска си земах един tube 10 за 58 лв. а имаше и некви hot 100 за 118 а прехваления ви vintage 30 беше към 190.а кво ше кажете за един rocket 50 от 69 лв,че мисля и от тях да си зема за моя амп?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може в 21-ви век да има такива филми. Това означава, че всъщност не предлагат такива говорители.

Практически това значи, да. Но Но те си казват, че не предлагат по принцип Legend серията, само PA говорители на Eminence. . . Така че моята поръчка е нещо като екстра един вид. За всичко друго са ужасно точни, поне каквото съм си поръчвал от тях досега. :thumbs_up:

 

За цените в Райзинга. . . ако съм подвел някой съжалявам, но проверих специално каква е цената на Vintage 30 и беше толкова по едно време (преди няколко месеца). Ако е 190лв сега офертата е много добра.

 

ПП: Дали Vintage 30 е прехвален е друг въпрос, на мен ми харесва. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, цената е много добра! Моят CV30 ми излезе 155 лева, но ми го донесоха на ръка.

Иначе има една разпродажба в момента в ЮК и цената там е ОЩЕ по-ниска... :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз да позлвам темата.Някой има ли Celestion G12-65 защото имам два такива,но хартията им е различна.Въпреки това и двата свирят много яко но искам да знам коя е оригиналната.Ще помоля някой ако има такув да го снима от предната страна.

 

Celestion G12-65, made in 1983

 

:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ 10Х Сега видях кой е с оригиналната хартия,но това което мe учудва е,че свирят почти еднакво,даже този с новата хартия ми харесва малко повече как свири. :punk_guitar:

Btw и двата говорителя според маркировката са произведени ноември 1983,даже мисля че и те бяха на 29-ти,но колоната ми е в репитационната и говоря по памет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.