Jump to content
Българският форум за музиканти

Софтуер

Програми за създаване или изпълнение на музика.


Пишете на кирилица!

Използването на кирилица при писане тук е задължително!!!


Има 1349 теми в този форум

  1. ТЪрся Парола

    • 2 отговора
    • 2.4k прегледа
    • 1 отговор
    • 2.4k прегледа
    • 12 отговора
    • 2.4k прегледа
    • 9 отговора
    • 2.4k прегледа
  2. Малко помощ

    • 7 отговора
    • 2.4k прегледа
  3. МIDI мапинг

    • 6 отговора
    • 2.4k прегледа
  4. Emulator X или X2

    • 7 отговора
    • 2.3k прегледа
    • 5 отговора
    • 2.3k прегледа
  5. Проблем с програма

    • 13 отговора
    • 2.3k прегледа
  6. Rayzoon, Jamstix

    • 2 отговора
    • 2.3k прегледа
  7. Emc Style Works Xt

    • 0 отговора
    • 2.3k прегледа
    • 5 отговора
    • 2.3k прегледа
    • 7 отговора
    • 2.3k прегледа
    • 3 отговора
    • 2.3k прегледа
    • 10 отговора
    • 2.3k прегледа
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.