Jump to content
Българският форум за музиканти

Новата банда на Tony Macalpine и Virgil Donati


Recommended Posts

Абе много хубаво, ама певеца е объркал няколко неща:

1. Вида си. Планета Хъ не са типажите, които се опитват да изпъкнат с облекло тип "80тарски-хард-рокер-в-криза-на-средната-възраст";

2. Пеенето. Принципно музиката би си паснала с пеене, с чисто пеене даже :) , но тази вокална линия и стил на пеене са много офтопик.

 

Т.е. според мен е оакал 2те много важни неща за един певец.

Музиката обаче си е типичен Planet X - кефи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Абе даже и типичен Екс не е...доста по-смилаемо е за тях, а и все пак това си е извън Планет Екс, то е ясно, че крушата не пада по-далеч от дървото и щом Донати и МакАлпайн са замесени няма да е полка (примерно), но все пак, друга група си е..малко по-комерс си звучи. Дано остатъка от албума да е по-добър и това парче да е най-балъшкото. Очаквах повече, ноо... :D А певеца определено не радва тук...Боулс си се справя доста по-добре в Ring Of Fire или с Malmsteen като хеви/пауър вокал - тия ню метъл изцепки нещо не се връзват.

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами...явно и тях ги е ударила кризата :-)

Аз лично харесвам Марк Боулс как пее единствено в "Трилогия"-та на Малмстийн, определено вокалите му не са на място...да не говорим за ню метъл забежките , дето са доста демоде и странни за Планет Екс базата на песента.

Солото е трепач, а тази "мацка" е само за хубост май, като гледах как свири този новият басист в канала на Донати в Тубата, явно ще бъде и басист на Планет Екс...

Все пак ми се стори интересно за феновете на Ти Мак и Върдж, а знам че определено има такива тук....все пак е музикантски форум :)

Струва ми се, че Макълпайн покарай познанството си с Тосин Абаси е прослушал PERIPHERY..., но Боулс и да му се иска не може да пее агресивно...и това е резултатът. :)

Редактирано от galingit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино звучи, определено бих го изслушал цялото; тези музиканти си предполагат яка тава, ама ще разберем скоро ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Чуйте още едно парче ( The Wall) от предстоящият албум на проекта Seven the Hardway на официалната им страница : http://www.seventhehardway.net/

 

:thumbs_up::thumbs_up::thumbs_up:

 

П.П. Парчето "The Wall" звучи като излязло от последният студиен албум "Chromaticity" на Макълпайн.

Редактирано от galingit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Ами то идеята е друга на групата, явно умишлено няма клавир...то иначе Макълпайн е по-добър клавирист от Шериниян...Все пак е завършил консерваторията в Масачузетс и е свирил кийборди за доста хора, както всички знаем... :offtopic-001:

 

П.П. Мерси на модераторите, че са преместили темата...сори, чак сега погледнах правилата за раздела :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.