Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ за работа с M-audio Fast Track Usb


jkolarov

Recommended Posts

Това май е някаква хардуерна несъвместимост с лаптопа и хп-то по друг начин не мога да го обясня, щот и аз съм го пробвал с уиндоуския фаст трак драйвър и си е вървял перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Можи би си много прав. колега?! Картата е стара, слушалките и китарата и даже кабелите са същите.... Само компа ми е нов и не тръгва. Всички драивери са коректно инсталирани и проверени за ъпдейти с инструмент на Fujitsu....

Подобна несъвместимост съм срещал и преди в практиката си. Точно определен модел сървър даваше едни и същи проблеми с Windows Server 2003 и нещата се оправиха с подмяна на "желязото"! Утре може би, ще пробвам с друг модел на M-audio и то ще си каже?!

Сърдечни благодарности на колегите, за указаното съдействие! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това чудо намерих в офиса и си реших проблемите.... ~TSCMUS122.jpgВярно, че го пробвах с хубава китара, но ми се струва по-добро от моето! Инсталира се без никакви проблеми,а останалото е свирене! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на антиреклама, но форумите са за това ... Наистина....

..... По-новото си е по-ново. :P

Аз малко поизлъгах, но неволно! Модела, с който ще си "джиткам" следващите 2 седмици е US 144 MK II. Много си приличат с този на картинката, но има едно диодче и още някоя дупка в повече... :thumbs_up:

Като се прибера, ще се ориентирам към нещо подобно, а старото M-Audio Fast Track - делим цената на две и "....кой'т разбира - тук се спира!".... :dance:

Редактирано от kirilsat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Така е! Налага ми е, да пиша драйвери за стандартни и не чак до там стандартни протоколи... Както се казва "Много хубаво, не е за хубаво..."! Компютърът ми е много добър, но има нещо, което не позволява ХРто да работи с този модел звукови карти?! Старият ми лаптоп е от същата марка и същия клас, но нямаше никакви проблеми. Със Седмицата нямам грижи, но съм принуден служебно, да работя под ХР, даже имам инсталация с Windows 2000. И двете карти са добри, но лично за мен е по-добре да взема, хем по-нова, хем работеща със сигурност на моя компютър звукова карта.

От друга страна, някиой млад колега с по-ограничени финанси, ще се сдобие с добра машинка на половин цена...

Така ми е по-лесно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.