Към съдържанието

Снимка

Пиша текстове за песни

• Please log in to reply
48 отговора на тази тема

#1 broken_16

broken_16

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 14 Мнения:

Публикувано 06 декември 2009 - 19:44

Здравейте скъпи съфорумци!
Пиша текстове за песни от 8 години и искам да знаете,че винаги ще бъда в готовст да напиша текст за песен на който му потрябва .
Достатъчно е да ми кажете за какво искате да се разказва или да ми изпратите някаква мелодия.Няма да ви разочаровам!

#2 Yves

Yves

Тежко пристрастен

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1970 Мнения:
  • Инструмент:Full Metal Jacket

Публикувано 07 декември 2009 - 22:37

Като ти гледам снимката не си някое емо, пък...

Все пак дай някаква стилова насоченост. Едва ли можеш уверено да заявиш, че на 16 години можеш да напишеш нещо смислено за каквато и тема да те бутнат.

Warwick Corvette Bubinga 5 // Warwick RB Corvette $$ 5 // Dunlop Cry Baby 105Q Bass Wah // MXR M87 Bass Comp // MXR M80 D.I.+ // Sansamp Bass Driver DI // TC Electronic Polytune // N-audio PowerBox Mk2 // Ampeg SVT III PRO // 2 X Hartke 210 TP

#3 Басурендер

Басурендер

БИРОЛЮБ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1006 Мнения:
  • Инструмент:Bass

Публикувано 07 декември 2009 - 23:38

Да не кажеш, че искаш и пари ...

Ами напиши ми 5 текста
първия е за балони
втория за липсата на време
третия за скорост.
четвъртия го искам малко по-баладичен (нещо за семейството,по точно за лелята)
петия нека да бъде епичен ..нещо за битката при ахелой ..или в краен сличай Шипка..
Благодаря предварително

#4 Heartman

Heartman

Първий Пентатончо

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2401 Мнения:
  • Инструмент:Guitar & Flute

Публикувано 07 декември 2009 - 23:43

^ :thumbs_up:
ПП...и по бързо,ако може!
''Until you learn to play what you want to hear, you're barking up the wrong tree'' - Billy Gibbons
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace" - Jimi Hendrix

http://www.facebook....om/heartman69  

http://www.soundclou...m/jimistevens 

https://www.youtube....ser/Heartman666

https://www.facebook...123908717642260

https://www.facebook...030908/?fref=ts

https://www.facebook...061506/?fref=ts

#5 broken_16

broken_16

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 14 Мнения:

Публикувано 08 декември 2009 - 15:18

Благодаря ви за циничните коментари.
Аз искам да благодаря на Бога,че ме дари с тази дарба да пиша текстове за песни в всякакъв стил,но явно вие тук не знаете какво е дарба.Доколкото разбрах...Тук цените хората без да ги познавате и чрез годините казвате дали може да пиши текстове или не.
За мен това,найстина,просташко е.Защо ли?Защото познавам едно дете на 10 години,който свири на пиано по-добре от този,който е учил и се мисли за велик пианист. Детето слуша само мелодията на някоя песен и без да гледа в някакви ноти я свири на пиано по-добре от оргинала.Преставятели си каква дарба?А вие ми казвате,че на 16 години едно момиче не може да пиши нещо смислено,без да си помислете че аз съм надарена с такава дарба.
Виждам,че ми говорите за някакви пари.Според вас..може ли един човек да плати труда на един тестописец?Според мен -НЕ! Защото един текстописец пише такива неща ,които друг не може да ги повтори,описва някакви чувства на друг с такива изрази,че като прочете някой да настръхва,да разбере как се чувства онзи човек.Знаете ли колко е трудно да описваш чувства на друг?
Но както и да е...Няма смисъл да си губя времето с вас. Ще ви кажа само едно! Този,който се смее последен,се смее най-добре!

#6 Лими

Лими

Heavy безПристрастен

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2151 Мнения:
  • Инструмент:Акуст. и ел китари, вокал

Публикувано 08 декември 2009 - 15:47

:dance: Добре дошла в гадния просташки и комерсиален живот :curse: , мило дете. Ако така лесно се засягаш и разочароваш:crying:, много малко хора ще разберат за твойта дарба в бъдеще. Бъди по-търпелива със "бъзикните" и покажи какво можеш още сега :ok: . Избери си някои участници от този форум, които са ти най-симпатични :coolp: и им прати твои неща на ЛС, за да не те бъзикат ;) останалите и така един по-един ще ни спечелиш:dance: повечето, ако наистина си даровита. Успех! :) :dance:

Ей, не убивайте още в началото един потенциален талант. Ето така се самопрецакваме :) още от деца, като във вица за българите в казана на "Ада"

Този пост е редактиран от Лими: 08 декември 2009 - 15:54

Няма по-красива музика от изсвирената и изпята с талантлива човешка ръка и уста, с минимум компютърни подправки(преебавки)
Мои Видео уроци с Ак. китара , Yakety Axe My FusionRock Есенна импресия

#7 Басурендер

Басурендер

БИРОЛЮБ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1006 Мнения:
  • Инструмент:Bass

Публикувано 08 декември 2009 - 15:58

Извинявам се ако съм те обидил. Не съм искал да прозвучи по този начин.

#8 hand_of_doom

hand_of_doom

i' cam en' amarth

• Members
  • PipPipPipPip
  • 696 Мнения:
  • Инструмент:Electric Guitar

Публикувано 08 декември 2009 - 21:07

По принцип идеята на форума (а и не само) е като кажеш, че можеш нещо, да дадеш пример. Иначе няма как да повярва човек. И аз мога да кажа примерно, че съм по-добър от Стив Вай и Сатриани, но ако някой ме види на сцената след това, ще има :) И тъй като в последните няколко дни се занимавам точно с четене на текстовете във форума, ако искаш - прати нещо и като съм свободен, ще направя коментар :icon_shithappens:
The Gods made heavy metal
And they saw that it was good...
...
Long Live then...

#9 SKYFACE

SKYFACE

Навъртащ се

• newbies
  • PipPip
  • 95 Мнения:
  • Инструмент:китара,барабани

Публикувано 12 декември 2009 - 10:21

Здравей broken_16 :girl_witch: Бързам веднага да те защитя от нападките тук - ти съвсем любезно предлагаш помоща си а получаваш хапливи отговори . Възраста не е критерий за всичко - аз също пиша песни и в твоята възраст съм написал доста сполучливи неща - всичко си зависи от самият човек -дали може да чуства и усеща нещата и да има дарба за това . След натрупване на опит и години се получава една рутина -но пък се губи нещо друго по-ценно и искренно ... И наистина за таланта няма възраст или ти е даденост и го можеш -или не го можеш и със годините се опитваш да го придобиеш но без талант никога я няма искрата и живота на творението ! Винаги седи заучено и сиво - и пак се харесва но не кара сърцето да гори :girl_witch:
Поздрави от мен ! Ще се радвам да чуя нещо от теб

#10 Ивелин

Ивелин

uncopyrightable

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2689 Мнения:
  • Инструмент:Пиано

Публикувано 12 декември 2009 - 12:03

^ и аз така мисля! :girl_witch:

#11 LadyGaGa

LadyGaGa

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 1 Мнения:
  • Инструмент:никакъв

Публикувано 16 май 2010 - 07:09

Здравей!Аз искам текст за песен!Можеш ли да ме потърсиш на скайп: lady_gaga_sexy?Моля те!

#12 -Milen-

-Milen-

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 151 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 16 май 2010 - 08:49

наистина не нападайте момичето преди да сте видяли какво пише
тя е искала просто да помогне на някои на които му трябва текст
неприятно е да те критикуват преди да са видяли какво можеш !!!

#13 РИМА

РИМА

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 18 Мнения:
  • Инструмент:AKORDEON

Публикувано 17 май 2010 - 09:40

Да така е , тук малко хора те разбират повечето критикуват, за неща който не са тяхна работа.
Много правилно и аз подкрепям тезата ти , че който се смее последен се смее най- добре. :crying:

#14 тетрадката

тетрадката

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 2 Мнения:
  • Инструмент:piano

Публикувано 17 май 2010 - 10:42

Съгласна съм с РИМА, браво момиче !!!
Прочетох това, което си публикувала в сайта бива те признавам :punk_guitar: :)
Майната им на тези , които не разбират ....

#15 synchu

synchu

Sandman The Dreamcatcher

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6916 Мнения:
  • Инструмент:Не свиря-само зяпам тук:D

Публикувано 17 май 2010 - 12:40

Това раздвоение на личността (Рима/Тетрадка) има обикновено неприятни медицински термини, които го третират.
"Guitar is the easiest instrument in the World to play badly" - Andres Segovia
"Если долго смотреть на луну, можно стать идиотом" - Ген.Иволгин, Михалыч
Patience, n. A minor form of despair, disguised as a virtue...it's kind of ironic that good health is merely the slowest possible rate at which one can die
Most(not all, with the advent of CMI's) musical instruments, and the poor bastards cursed with playing them, are integrated human controlled sound pressure transduction systems...
The tone is 62.5% the player, 33.456% the amp, 3.88699% engineering skill and 2.48827789749% down to whether venus is in capricorn and a dwarven-goblin-fish-monster walks counter clockwise around a mandrake root at midnight...
"The misinformation on this site is really approaching legendary proportions."
http://soundcloud.com/synchu май беше

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни