Jump to content
Българският форум за музиканти

Floyd Rose


Steve_Vai

Какво мислите за използването на Floyd Rose или друго заключващо тремоло?  

154 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Тва едно на ръка :)

Две - мислиш ли че на www.floydrose.com не пише и че всеки може да го провери в рамките на минута даже и да не знае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Едно време имало една рок група наречена Q5, за която сега се споменава единствено защото неин китарист е бил Флойд Роуз, човекът който е измислил едноименната тремоло система. В момента се произвеждат и китари със същото име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На принципа "на всяка манджа - мерудия", ще изложа моето скромно мнение - "дами и господа (да не наблягаме на дамите), флойд роузз-а не е като ролс-ройс, но тва заключване (да не избягат струните след като усетят какъв гърч ги очаква) кефи до максимум" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На принципа "на всяка манджа - мерудия", ще изложа моето скромно мнение - "дами и господа (да не наблягаме на дамите), флойд роузз-а не е като ролс-ройс, но тва заключване (да не избягат струните след като усетят какъв гърч ги очаква) кефи до максимум" :)

:)

Кефиш!!!

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дами и господа (да не наблягаме на дамите)

:) Е-защо,да го?!? ;)

/OFF

Защото ако определен господин с по-сериозни габарити "наблегне" по-крехка дама...смаже като валяк цинкова кофа!!! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дамите, ако обичат да не се засягят ;)

 

От лични наблюдения, те съставляват около 10% от програмистите и под 5% от китаристите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дамите, ако обичат да не се засягят ;)

 

От лични наблюдения, те съставляват около 10% от програмистите и под 5% от китаристите :)

Точно,защото сме "рядка плетка" трябва да бъдем ценени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Абе, според мен си зависи :secret: Имам 1 познат, дето си взел с Флойд за 1000 кинта и се прецака яко, трябваше да го маха, но то долната граница за китарка с Флойд дето да става е 3000, то само Флойда ти е 500, така че... :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, според мен си зависи ;) Имам 1 познат, дето си взел с Флойд за 1000 кинта и се прецака яко, трябваше да го маха, но то долната граница за китарка с Флойд дето да става е 3000, то само Флойда ти е 500, така че... :)

 

 

Ъ...Объркал си се с цифрите :greenball: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е от 2004 :|

 

И все пак, имам китара с Floyd Rose licensed, която струваше 400лв и машинката си работи идеално, така че не знам този твой приятел какво е струвал и какво е взел.

 

Абе, според мен си зависи ;) Имам 1 познат, дето си взел с Флойд за 1000 кинта и се прецака яко, трябваше да го маха, но то долната граница за китарка с Флойд дето да става е 3000, то само Флойда ти е 500, така че... :icon_shithappens:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.