Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за адаптери


kolio_k

Recommended Posts

Ето ги семплите

TB4/'59n clean

 

TB4/'59n crunch

 

Изсвирени се по три фрази при clean и crunch, като всяка една от фразите е изсвирена първо на TB4 - бридж и след това повторена на '59n - нек.

В случая TB4 се намира малко по-близо до струните от '59. Надявам се да свършат някаква работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно много ти благодаря :greenball::) , чух ги на едни леви слушалки, че е късно вече, утре ще ги чуя като хората. Но звучат съвсем достоверно и информативно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че са ти от полза :). Само една вметка, която може би е важна - при нагласянето на височините на адапторите съм имал за цел бриджа да звучи малко по-стегнато и по-обрано, докато при нека съм гонил малко по-плътен и по-богат тон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolio_k мисля че китара коята правиш не трябва да има налог в нито едим магазин иначе се губи смисъла. Доколкото разбирам се търси Gibson саунд но не точно защото вероятно имаш такава китара и да има як ROCK тон. Мисля че ти трябва точно това -

 

450px-Smallmarauder.jpg

 

;)

 

Свирил си бая на тая китара ако не се бъркам със Здраво.

Ако се ковеш на тва чудо кажи на диката да ми се обади да му да шаблоните на треските а задния адаптер го има Hand Made ako

него е разкарал на някаде. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за офертата, предполагам, че Здраво е свирил доста на тази от снимката, защото аз май не съм я виждал, би ми било интересно да я пробвам ако е в Пловдив. Всъщност китарата която съм поръчал е така или иначе проект на Диката, а той вече е на доста късен етап с нея и дизайна е изцяло негов, така че не вярвам да се изкефи да започва от начало.

 

п.п. Интересна китара, не си спомням да съм я мяркал навремето из ПСС, на кой е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето ТУК има всякакви адаптри на доста приемливи цени.

 

Цените верно са много добри, както и шипинга. Някой пробвал ли е тези адаптери? Сори за off-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.