Jump to content
Българският форум за музиканти

Line 6 Ux2 срещу M-audio Fast Track


yellow nEuphoria

Recommended Posts

Ами при мене си бачкаше супер УХ-то , обаче бачкаше супер само със софта на лайн 6 с други програми някак не звучеше ,пробвал съм с Амплитюб и ТХ Овърлауд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това до някъде се очакваше, а иначе този техния софт под фарм добър ли е?Какви са ти впечатленията? А иначе аз в момента обмислям да си взема звукова карта за лаптопа и от там в кубето, усилвателя ... заради ефектите, смисъл защото то едно камионче на бос дет е кам 200лвл аз по-добре примерно да си взема нещо такова- http://line6.com/podstudiogx/ не точно тази ами просто да е с един вход за китара, за да може да си пускам ефекти симулации през програмки...

Малко по-накратко вместо китара---камиончета---кубе, китара---звукова карта---лаптоп---кубе Това добър вариант ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под фарм си е много добър софт, да не кажа най-добрия, че ще подскочат много хора,но най- вече такива, които не са го пробвали .

 

Добре си го намислил с усилвателя. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че ПОД Фарма си е много готин софт, трябва да се поръчкват екютата щото на мене лично ми липсваха среди от пресетите им, обаче с ампа "кемикъл Х" + некво бустерче звучеше супер , по начина по който исках

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото тва не е вярно, че не бачка добре с други софтове...поне не и с тези, които съм пробвал.

И с Гитар Риг 3/4 и с Ревалвер става доста добре. Просто няма логика с един софтуер да работи, а с друг да не работи. Изключвайки софтуера на Лайн 6 останалото е обикновена звукова карта с драйвери, тъй че...

 

А междувпрочем онзи ден пробвах от send-а на ампа направо в UX-а и там само симулации на пауър амп и кабинет - става трепач и освен това си го познавам, че е моя амп :metalist: С други думи пренася достоверно сигнала :D Да не говорим, че е супер интересно да разбереш как си звучи твоя усилвател с други говорители :thumbs_up:

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блогодаря на всички! Явно идеята ми не е чак толкова... :wallbash: Иначе тъй като съм басист, а доколкото четох има доста по-малко симулации за баса отколкото за китарата, как е софтуера на лайн-а за бас китара(ако някой е записвал бас с него)?

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко хубаво, само "купуваш" не ми хареса :wallbash: Иначе питах за вградените в под фарма които за тези

Bass Amplifier Models based on*:

Ampeg® SVT®

Ampeg® B-15A

Eden Traveler WT-300

Fender® Bassman® head

Gallien Kruger 800RB

 

Bass Cabinet Models based on*:

1x15 Ampeg® B-15

2x10 Ashdown® ABM 210T

4x10 Hartke®

4x10 David Eden®

8x10 Ampeg® SVT® Cab

Из- http://line6.com/podstudioux2/podfarm.html

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pod Farm-a е супер. Всички симулации са много добри. Определено най-добрите, които съм ползвал. Проблемът е че за сега не можеш да ползваш сучове и експрешън педали, но ме увериха от Line6, че работят по въпроса. Другото нещо е че трябва да си купиш някои допълнителни пакове за да умреш от кеф. В стандартната версия влизат някои само. Купуваш си после басс пак, метъл пак и още там какво беше... спокойно пропускаш да си купиш джънки пак-а и си в бизнеса :)

 

Аз мога да ти запиша нещо с бас симулациите ама съм в процес на местене и не знам изобщо къде ми е баса. По нататък ще го намеря и ще драсна нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще съм много, ама много благодарен :punk_guitar: А за тези бас пак, метъл пак не намерих никаква информация на сайта на line6?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак толкова съм гледал :thumbs_up: Иначе нали картите се водят pod studio gx/ux1/ux2 ... а в ценовата листа на про-техника са toneport gx/ux1/ux2 има ли някаква разлика или просто това са по-старите модели, щото може и ценовата листа да им е стара?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така четох, само дано да няма разлика и в цената, че тази която е дадена на старите модели ми харесва :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.