Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Всичко за PА сериите на Korg


CyberGene

Recommended Posts

Благодаря за бързият отговор, вземам мнението ти под внимание.Аз също клонях към КОРГ, но просто трябва човек да чете и пита, за да разшири кръгозора все пак :butcher: .

 

П.П Сега, като прочетох горният си собствен пост, се посмях от сърце.....егати и определението за жанрова музика съм дал... :)

Аз съм с ПА 50 много съм доволен, преди имах КОРГ i3 до 2002г уникален клавир за времето си доста от стиловете му ги има в ПА серията/ има една 4/4 Ballad пример само давам/, после останах с РОЛАНД Е 16 до миналата година когато взех КОРГА! Предполагам, че ще ти хареса и на теб след като го вземеш! Успех ;)B):music336::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 829
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Колеги , много ви моля ,помогнете ми със съвет За първи път ще си купувам самосвирка и съм се спрял на Korg pa 50 sd Въпроса ми е, ако взема един наточен сет от Pa 800 ще тръгне ли на Pa 50-то т.е. ще чете ли нормално семплите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , много ви моля ,помогнете ми със съвет За първи път ще си купувам самосвирка и съм се спрял на Korg pa 50 sd Въпроса ми е, ако взема един наточен сет от Pa 800 ще тръгне ли на Pa 50-то т.е. ще чете ли нормално семплите?

не няма да чете изобщо, чете само от па80 . ако ще взимаш па50 по добре виж па500 той е някаде към 2000 лева май по добра алтернатива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за наистина ценния съвет относно това,че РА 500 е по-добрата алтернатива от РА 50 !!! По-добре сега да дам малко повече парички, но това е по-доброто !!! Благодаря още веднъж !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за наистина ценния съвет относно това,че РА 500 е по-добрата алтернатива от РА 50 !!! По-добре сега да дам малко повече парички, но това е по-доброто !!! Благодаря още веднъж !

ПА 50 и ПА 50sd са на цена 766 Евро, ПА 500 1022Евро Клавирите са Made in China!!! ПА 800 и ПА2хПро са Made in Italy! ПА 500 има 1 USB Device connection (1.1 Full Speed) и Card Slot SD (Secure Digital) Card and MultiMedia Card (MMC) Memory Devices! ПА 50SD - Media SD Card slot! Успех с новия клавир!!! :godbless: :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
има ли някои пълно опътване за Па 2Х Про на български.

" Имах честа да разговарям с г-н Икономов от "Музикален Център Икономов" (представителите на Корг за България) и той ме увери, че в най-скоро време ще има пълно упътване за Па 2Х Про и то на български. В момента го превеждат, така, че засега ни остава само да чакаме". Това е цитат от форума от 23.11.2008г, но дали вече е готово и къде може да се намери не знам! :thumbup::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги - помощ ! Имам миди кабел и клавирите, как да ги свържа така че от единия към другия и обратно да мога да могат да пращат информация .....Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги - помощ ! Имам миди кабел и клавирите, как да ги свържа така че от единия към другия и обратно да мога да могат да пращат информация .....Благодаря !

out in - in out

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

значи преди време имах една програма за коригиране на сетове...,но уви забравих как се казваше някой ще може ли да и напише името или ако има друга също става.Точно казано ми трябва програма с която да правя сет от па1х примерно за па50.Ще съм адски благодарен ако помогнете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги-до сега работих с Роланд.който има вътрешна памет и мидито го зарежда в нея и тогава го свири-за три години две или три засечки имам с мидита.Ще купувам КОРГ ПА 50 СД...но пробвах да работя със па 50 без сд на колега и има един голям проблем-мидитата за да ползваш двойния секвенсър ги чете директно от дискета и засичат постоянно-та въпроса ми е има ли някаква вътрешна памет където просвирването на мидита ще е по-сигурно и има ли го този проблем и при ПА50СД

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги-до сега работих с Роланд.който има вътрешна памет и мидито го зарежда в нея и тогава го свири-за три години две или три засечки имам с мидита.Ще купувам КОРГ ПА 50 СД...но пробвах да работя със па 50 без сд на колега и има един голям проблем-мидитата за да ползваш двойния секвенсър ги чете директно от дискета и засичат постоянно-та въпроса ми е има ли някаква вътрешна памет където просвирването на мидита ще е по-сигурно и има ли го този проблем и при ПА50СД

Какво имаш предвид под 'засичат постоянно' ? Вътрешна памет няма, ПА 50 и ПА 50СД нямат опция за поставяне на HDD! При мен такова засичане не съм установявал като просвирвам МИДИ файлове на двата секуенсера! Има един сайт на който предлагат поставяне на HDD на ПА50 http://werbeeg.com/index.php/video.html :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.