Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Мерси <_< . Само да добавя, че няма да го ползвам с неговия усилвател, а със стъпалото Роланд, с което се сдобих. Пробвах и двата варианта, с Роланда е доста по-чисто и малко по-силно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Разбойник, честито, човеко, това е басченце, което определено ме накара да се загледам доста... Красота е! Това е да имаш нерви да се прави инструмента... Хвала!

Офтопик: Скоро ще ида до Фактор-а за коланче, че моето ми извади раменцето :) Това май се очерата да е следващата ми покупка :)

Аз си купих с новичък калъф за басчето ми и една мнооого семпла стойчица за него, да ми седи небрежно в стаичката на почит :)
Скоро мисля за кубе... ако се намери някой Лариос, леле как ще се зарадвам... съседите също :) :) Но това е за по-благи финаносви дни :) :wall:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Нека да се похваля и аз - днес си взех още едно басче:

[url="http://www.yamaha-europe.com/yamaha_europe/english_master/10_musical_instruments/30_guitars_basses_amps/70_bass_guitars/10_bass_guitars/20_rbx_basses/67_RBX_375/index.html"]http://www.yamaha-europe.com/yamaha_europe..._375/index.html[/url]

Отивам да се напия по случая! :godbless: :twisted:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
@Mephistofel, ха честито! Страхотно изглежда баса, онзи ден бях до Динакорда и аз в него се загледах :) Със здраве да си свириш на него :virtuoz:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ха честито ти басче бре Антонио!!! :) Требе да се съберем да полеем талпите... :) Малииииииии колко има да се черпимммм :ph34r:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Честито! Изглежда страхотно , сигурно така и звучи! :guitar:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Честито и от мен! :ph34r:
Със здраве, кеф и упорство да изхабяваш струни и паркет с вибрациите на петата! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Честито и от мен , Антонио! Баааах колко яко изглежда .. убиец!!!
Да го скъсаш от бичене!!!!
Надявам се скоро и аз да му чуя душичката на туй нящо :beer:)))!

:pray: :beer: :beer: Редактирано от DeathZone

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Благодаря на всички за пожеланията - все пак като Адско Величие съм се специализирал в крадене на души,та мисля и на басчето да му я извадя от свирене! :beer:

П.П. @don_pepinio и @DeathZone - ще,ще!!! :twisted: :pray:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='Dushmanina' date='Mar 10 2006, 06:32 PM']Хайде една виртуална честитка и от мен! :D

Пък аз вече го чух - убиец е! :D[/quote]
Ш-ш-ш-шът! Ти си връзкар! :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не е баш по темата, но...:godbless:
[b]Колонки за PC Creative Inspire 5.1 [/b] :godbless:
Чух солото на пиано на Дереш Шериниан от лайва 98ма с Дрийм Тиатър и си казах че ще намеря всичко негово което съм пропуснал... :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тема с продължение: в G-mail-а вече се мъдри едно набързо скалъпено слап демо на любимата ми талпа. Нулеви честотни корекции, равен pickup balance. Красота.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ми аз пак да се похваля - вчера се сдобих с една "играчка" - "Trace Elliot" GP11 MK V Bass Preamp съм много доволен! Да ми е честит - отивам да го полея - ама не с лейката! ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='Mephistofel' date='Mar 21 2006, 08:13 PM']Ми аз пак да се похваля - вчера се сдобих с една "играчка" - "Trace Elliot" GP11 MK V Bass Preamp съм много доволен! Да ми е честит - отивам да го полея - ама не с лейката! :)[/quote]
аре честито г-н Митов,
браво за постигнатия от вас положителен прираст в апаратурен аспект!!

;)

:) ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.