Jump to content
Българският форум за музиканти

Джаксън


Recommended Posts

П.С. Не ви ли пречи middle адаптера, който се поставя при повечето модели на Ibanez?Питам защото мен наличието на такъв малко ме затруднява.

Въпрос на свикване е. Принципно пречи, но дава звук коренно различен от другите два адаптера и мен много си ме кефи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)
П.С. Не ви ли пречи middle адаптера, който се поставя при повечето модели на Ibanez?Питам защото мен наличието на такъв малко ме затруднява.

 

Е, айде сега.... ако не е HH, не е китара :cheers: .

То среден адаптер имат над половината електрически китари по земята.

Ами.... не, след като човек посвикне не пречи особено, а може и да се смъкне надолу, ако чак толкова се пречка.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Сваля се ниско като ти пречи,доста китаристи изполващи заглушаване свирят с ръка на бриджа -къде идва перцето в случея?

Това е характерно за Фендер китаристите,но ако свирят с друга китара пак се опират на бриджа вижте дядо Пейдж примерно.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то хубаво ще го свалиш, обаче говорим за 5 до 7 милиметра, а тогава много слабо ще лови сигнала и тогава няма да има особен смисъл от такъв адаптер.

Но да не правим проблем от това, на мен би ми пречил и затова съм си купил китара без среден адаптер и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ще кажа, че имам няколко китари със среден адаптер, не го държа ниско и го закачам само от време на време, да кажем веднъж на 20 минути и то когато не внимавам.

До навик е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ужасно ме дразнят средни пикапи. :)

 

Мнението, че грифа на Сатриани е правен за него не е много вярно, защото е 99% Фендър гриф. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка, не че нещо, не всеки може да си позволи 4 цифрени суми за усилвател, ама с това Marshall-че няма да можеш да сравниш като хората 2-те си китари.

Ще се съгласят всички предполагам, че 70% от звука на китарата е усилвателя. На Peavey-то Джаксъна звучи много добре и pinch harmonics на първа струна даже може да се прави щото има яко гейн за високите и средните тонове.

Иначе китарката е супер - гаранция че ще те изкефи на макс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.