Jump to content
Българският форум за музиканти

Little Wing


kolio_k

Recommended Posts

 

Трес!!! (220V) Ма ного добро :hysterical:. Малко повечко "напрежение" в гласа усещам, към което песента не предразполага, но пък джазовата нотка е супер на място :greenangel: . Аз лично предпочитам 120V, че иначе ми изгарят бушоните :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@Angelina

Началото на изпълнението ти ме стресна леко! :hysterical: Little Wing е спокойна песенка и не предвещава такъв мощен старт, но след това всичко си дойде на мястото.

Супер! :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите отзиви! ;)

Мнго се извинявам за причинените ви психотравми и материални щети (уплах и къси съединения) :huh: .

Уча се да съм по-внимателна (макар и без особен успех)... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса :greenball:

 

Иначе и аз имам някакво виждане за това парче като спокойно и кротко, ама пък това му е хубавото на джема, че всеки вкарва различи варианти :recourse: . Ако ти се занимава, врътни един много простичък, само мелодията с думите, ще се изкефя максимално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Кольо!

Ми..., тази тоналност не ми е от най-удобните (ако това изобщо може да е някакво оправдание). :rolleyes:

Та и това е причината да "маневрирам" с мелодията и да гоня идеята за простота и "блусария" чрез къса фрза и лек хрип на някои места (оттам и впечатлението за напрежение в гласа). Притеснявам се, че ако изпея мелодията с височините чисто, ще звукне някак сантиментално и попаджийски...

Но тракът е готин и ме кефи, може и да пробвам. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен точно така ми харесва, що се отнася до тази песничка, простичко, мелодично :rolleyes: . Аз доста често свиря бая странни музики и явно от време на време ми се ще да чуя лека и неангажираща, непретенциозна мелодия .

 

Не че искам да ти давам акъл, но ако я пееш една октава по ниско ( на места де, не през цялото време, ти си знаеш :greenangel: ), би станало много спокойно, ако разбира се е удобно от певческа гледна точка, казвам го на посоки де, нищо не разбирам от пеене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.