Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнение за АМП


Mephistopheles

Recommended Posts

Здравейте,

отдавна не съм писал тук... да не казвам повече от 2 години :punk_guitar: радвам се че форума още съществува :)

Та по темата.

Днес си капарирах KH120RHS на Рандал. Може ли някой от вас който е имал опит с такова, да ми каже доволен ли е. Пробвах го, звука на чистия канал е много хубав, а овердрайва ми хареса много повече отколкото на Беринджърите които пробвах. Смисал работата е свършила вече, купих го, но все пак кажете мнение ако имате такова :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, чесно казано надали на нашия свят съществува амп, чийто драйв да не ти хареса спрямо този на берингер :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не , но често се повреждат,

РЕМОНТА ИМ Е МНОГО ТРУДЕН,

ЕЛЕМЕНТИ ЛИПСВАТ, ОБЩО ВЗЕТО МАЙ САМО В СЕРВИЗА НА БЕРИНГЕР МОЖЕ ДА ГИ ОСИГУРЯТ

И АКО Е МИНАЛА ГАРАНЦИЯТА ТИ РЕЖАТ ГЛАВАТА

ВЗИАМТ 50 ЛВ ЗА ЕДИН ТРАНЗИСТОР(КОЙТО НА ЗАПАД СТРУВА 1 ЕВРО)

 

С ДВЕ ДУМИ - ПО ДОБРЕ ДА СИ НЯМАШ РАБОТА С ТЯХ

 

НЕ КАЗВАМ, ЧЕ ВСИЧКИ БЕРИНГЕРИ СЕ ПОВРЕЖДАТ

например имам пултче и ДИ бокса за китара - нямат грижа.

Но при тази марка е въпрос на късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е моментът да попитам тогава с риск от малко оф топик - какво е мнението ви за Peavey що се отнася до надежността? Питам, защото аз имам Transtube envoy 110, благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега съм имал два от тази серия, и двата са още живи след много години работа, макар и отдавна да не са мои вече. Така че, лично аз мисля ,че са много надеждни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Едното дойде при мен. :hysterical: Само че е пак Transtube, но е Audition, не Envoy, не знам каква е разликата, това ми е първият продукт на Peavey, който някога съм притежавал.

 

Не е кой знае какво, но за годините, парите и цената си е добре, има добър драйв, който е не просто оувърдрайв, като в повечето такива кубенца от такъв клас, а си е бая набримчен дисторжън и става и за метализми, до колкото позволява това кубе... От както го купих от kolio_k (преди 3-4 месеца, може би) си е 6+, преди това не знам колко време (не) е използвано :hysterical:

 

P.S. Сега като проверих, Еnvoy-ът има дори повече екстри от Audition-a, което по някаква проста логика означава, че трябва да е и по-добро :hysterical:

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.