Jump to content
Българският форум за музиканти

Фен Клуб Fender Precision & Jazz Basses.


marti_nik

Recommended Posts

А фендер пресижън колко струва в България?

Ами в магазин "Динакорд" Варна има един черен със златист пикгард и допълнителен бридж адаптер за 1750 кинта.

Редактирано от robtrujillo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз имам Fender Jazz Bass, но засъжаление нямам струни, а и пък и магитните и адаптери са извадени и някои кабели не са свързани. Аз незнам как да ги свържа и ме е много яд. А някой да знае каде се продават струни в Пловдив за тая бас китара ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...

http://www.guitarcenter.com/Fender-America...755-i1386300.gc

 

От скоро имам този бас.

 

Преди години съм свирил на подобен дълго време и ми беше много удобен. След това обаче минах на Yamaha и сега, като се връщам на Jazz bass-a ми е труден прехода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Моя е Mexican Standard Precision Bass® , но грифа му е прибран на съхранение, а в момента свиря с Пловдивски гриф без прагчета и съм много доволен. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Айде на снимкитееее!!!

 

011730212-big.jpg

 

Покъртителен, винаги съм си мислил, че това е което му трябва- нек пикъп, можеш ли да качиш някакви семпли или да дадеш линкове към клубни изяви или...

 

+1, и аз за пореден път си взех Jazz Bass, въпреки, че саунда на пресижъните е нещото което търся, но този джаз беше любов от пръв поглед. Снимки като пристигне след няколко седмици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
  • 1 month later...

Аз ще дам глас за един модел на Фендер, който до сега не видях да се гласува за него. FENDER REGGIE HAMILTON. Води се че е jazz bass. По същество е JP. Наскоро се сдобих с него. Убийствен звук, супер електроника, баланс, хип-шот т.е го свалям в Ре само с едно леко движение на ръката. За сега само това мога да кажа. Нямам достатъчно наблюдение, но е УБИЕЦ. Черен изцяло. Хайде със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.