Jump to content
Българският форум за музиканти

Марио - румънски китарист ...


Jordan_J

Recommended Posts

Линка ми е в подписа(към моя Myspace),чуй ги ако искаш.

Но мисля,че това,което търся в музиката е доста далеч от това,което обсъждаме в тази тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

^ чул съм ги отдавна - мнението ми остава непроменено. А това, че не твориш в същия стил не е извинение за нищо.

 

Но все пак мисля, че "имаш прилична техника" или ... "НЕ Е ГОТ!" звучи по български, а? Или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^тва е върха вече....много ясно,че само в Бългериа,сме толкова злобни нали...бе комунистите са виновни,унищожиха ткзс-етата....ако на още някой не му харесва този пич,по-добре да не пише,ще му стане гузно после....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ По-скоро - ако някой смята, че има подобни музикални и технически умения - нека ги демонстрира с охота. Все пак този форум е точно за това, а не е литературен форум ...

 

Aз лично бих умрял от кеф, ако чуя български момчета да свирят така. За съжаление, при нас злобата отдавна е взела връх над разума - както по всичко личи ...

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ По-скоро - ако някой смята, че има подобни музикални и технически умения - нека ги демонстрира с охота. Все пак този форум е точно за това, а не е литературен форум ...

 

Aз лично бих умрял от кеф, ако чуя български момчета да свирят така. За съжаление, при нас злобата отдавна е взела връх над разума - както по всичко личи ...

 

Този форум е за музиканти,не за ПИШКОМЕРЦИ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се ,че си ми чул нещата отдавна,поне не съм говорил неподплатено.Разбирам,че не ти допада как свиря,това е нормално,не очаквам всички да ме харесват.

 

Иначе си прав ,злобен съм си,както по всичко личи :offtopic-001:

 

п.п.Нещата в спейса са стари,сега свиря предимно фри музика.По добре че нямам много такива там,че въобще нямаше да ти допаднат.

 

п.п.Забравих

Никога не съм се състезавал с никого(специално пък във форума),не смятам сега да започвам,наЙ малко пък ,за да доказвам нещо на някой.Предпочитам тайничко да си гриза ноктите (на лявата ръка) от завист,нали съм си типичен българин

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Постовете стават все по-неадекватни ... Нека да видим до къде можем да стигнем ...

 

Кольо, в началото на темата побърза да дадеш мнение, преди изобщо да си чул всичко, за което ставаше дума. Получи се малко комично, но в един последващ пост бързо "поправи грешката си". Сега забелязвам обаче, че ти изобщо не разбираш смисъла на постовете ми - и вече това не ми изглежда като моментна разконцентрираност, а по-скоро като перманентна несериозност ...

 

П.С. Ако правите музика или музикално видео вкъщи - НЕ ГО ПУСКАЙТЕ НИКЪДЕ, ... има опасност да бъдете обвинени в ПИШКОМЕРСТВО ...

 

Жалка история ...

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е жалко,ние сме в България,ма на запад не е така,жалко,че не сме на запад,един път само да идем на запад,ма...

ето български китарджий,които много харесвам и бих казал,че свирят ГОТ!да бе,без майтап

Атешкан- http://www.vbox7.com/play:07992855

Миро Иванов(Сафо)- http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endid=227510011 чуйте,което и да е от страницата му(най-вече Yellow Blues,India Rubber Plant)

сещам се и за Ники Драгнев,не ми се търсят материали сега

 

P.S.Кольо също е от Бг китаристите,които харесвам,препоръчвам да се чуе Олео от джема на форума.Държа да подчертая,че не се познаваме,не сме неква партийка(конспирация),но ще се радвам да се запозная с него :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ В нито едно от изоброените видеота не видях хъса, техниката и стила, за който говорим в тая тема.

Моля, не поствайте в тази тема видеота на Иво Папазов и Ибряма :offtopic-001::bravo:;)

 

Пускайте свое музикално видео, особено тези, които поствахте обективни и компетентни критики ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, не поствайте в тази тема видеота на Иво Папазов и Ибряма

 

е аз само на едния съм пуснал...но ми е ясно с какъв споря....няма да пусна мои неща ако това имаш впредвид,не се състезавам с никой :offtopic-001:

 

само едно въпросче към visiondann-на Steve Vai кефиш ли се-сигурно...той пък съвсем съзнателно крадне от гореспоменатия музикант,на който може би се подиграваш,но срещу предрасъдаците не можеш да вървиш

Редактирано от spongebob
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Не, точно това имах предвид - все пак "обективната" критика трябва да е подплътена с нещо, нали ?

 

Щото на практика става едно безконечно лаене ...

 

А за "Иво Папазов И Ибряма" ми стана и на мен смешно, понеже ми се стори, че клипа е озаглавен и ъплоаднат така, но грешката в случая е моя - не догледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Сега виждам корекцията в поста ти - веднага ти отговарям.

 

Отдана НЕ се кефя истинси на С. Вай. Но със сигурност мога да ти кажа, че той не краде от никои нищо - а съзнателно и открито използва народни мотиви от различни нации в един свой доста дързък проект, който му прави чест, и за който аз съм чул само добри отзиви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно че така ...

Но основната идея е, всеки изпълнител трябва да бъде оценен по достойнство. А това тук не се случва - първосигналната ни реакция е, да го забием колкото се може по-дълбоко в земята. Само дето не знам това с какво точно ще ни помогне персонално ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.