Jump to content
Българският форум за музиканти

DANEV

Здравейте :)

Recommended Posts

https://www.youtube.com/user/Y1o2o3Y/videos Това съм аз :) Свиря на китара от почти 7 години,започнах с електрическа Кремона на баща ми,който преди се е занимавал с музика :) Сега уча в АМТИИ ( Академия за музикално танцово и изобразително изкуство) поп и джаз изпълнителско изкуство .. Свирил съм в 2 групи като първата беше не особенно сериозна тъй като все още бях прохождащ,а 2рата (Алтеа) свирих около 2 години главно рок и метъл и беше забавно понеже обикаляхме в най-различни клубове из България :) Сега свиря в формацията в която сме в академията,но иначе не може да се каже,че имам сериозна група,свиря от време на време с хора от академията или приятели из Стара Загора и Пловдив :) https://www.facebook.com/borislav.monov.7/videos/138144753060819/  това е клип с Алтеа,първоначално започнах с ясната идея да свиря рок,метъл и блус,който винаги ме е влечал още от първият път,когато хванах китара,последните 2-3 години започнах да се интересувам и от джаз и да вкарвам елементи от него в рок/блус свиренето,тоест Fusion ,а се старая да свиря и "чист" джаз,стандарти като се старая за джаз фразиране,техники и прочие :) Ии спра дотук за да не си разкзвам целия музикален живот :Д 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето изглежда впечатляващо. Добре дошъл във форума (въпреки че виждам, че си отдавна регистриран).

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ! Не съм много активен,но съм научавал доста неща от форума,рядко поствам като изключим последния месец може би :Д 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и от един старозагорец :) Гледам, че свириш в Алтеа, освен Роската има ли някой друг останал от старата Алтеа (от 90-те)? Ако се не лъжа Цецо държи другата китара, но не мога да разпозная кой е на баса и на барабаните. И добре дошъл на форума :)

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! :) Разказвали са ми за старата Алтеа,но съм забравил кои са били предишните членове .. на баса е Димо - Бунгата,а на барабаните Иван Колев,иначе Цецо е другия китарист да :) Вече от година не сме свирили заедно,но така бяхме :))  

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.