Към съдържанието

Снимка

Здравейте :)

• Please log in to reply
6 отговора на тази тема

#1 DANEV

DANEV

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 105 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 19 октомври 2015 - 20:56

https://www.youtube..../Y1o2o3Y/videos това съм аз :) 

#2 DANEV

DANEV

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 105 Мнения:

Публикувано 03 януари 2016 - 19:27

https://www.youtube..../Y1o2o3Y/videos Това съм аз :) Свиря на китара от почти 7 години,започнах с електрическа Кремона на баща ми,който преди се е занимавал с музика :) Сега уча в АМТИИ ( Академия за музикално танцово и изобразително изкуство) поп и джаз изпълнителско изкуство .. Свирил съм в 2 групи като първата беше не особенно сериозна тъй като все още бях прохождащ,а 2рата (Алтеа) свирих около 2 години главно рок и метъл и беше забавно понеже обикаляхме в най-различни клубове из България :) Сега свиря в формацията в която сме в академията,но иначе не може да се каже,че имам сериозна група,свиря от време на време с хора от академията или приятели из Стара Загора и Пловдив :) https://www.facebook...38144753060819/  това е клип с Алтеа,първоначално започнах с ясната идея да свиря рок,метъл и блус,който винаги ме е влечал още от първият път,когато хванах китара,последните 2-3 години започнах да се интересувам и от джаз и да вкарвам елементи от него в рок/блус свиренето,тоест Fusion ,а се старая да свиря и "чист" джаз,стандарти като се старая за джаз фразиране,техники и прочие :) Ии спра дотук за да не си разкзвам целия музикален живот :Д 

#3 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9221 Мнения:
  • Инструмент:GUITAR, PIANO, VOCAL

Публикувано 03 януари 2016 - 23:57

Клипчето изглежда впечатляващо. Добре дошъл във форума (въпреки че виждам, че си отдавна регистриран).

Основният закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.
Ние подготвяме един много хубав закон, който ще е много полезен за вас - гражданите, но не смятаме за необходимо да ви го показваме, преди да сме го приели, а и няма нужда да се допитваме до вас за неговото приемане. Иначе сме отявлени демократи и не подкрепяме авторитарните режими, които ограничават свободата на словото на гражданите си.
Карбовски за ЕС и Крим...

К'во се дзвериш, бе?!?

#4 DANEV

DANEV

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 105 Мнения:

Публикувано 04 януари 2016 - 01:08

Благодаря ! Не съм много активен,но съм научавал доста неща от форума,рядко поствам като изключим последния месец може би :Д 

#5 kolio_k

kolio_k

Неспасяем

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4029 Мнения:

Публикувано 04 януари 2016 - 09:26

Здрасти и от мен (тук) и до скоро!

Николай Карагеоргиев http://nikolaik.ch

#6 Cliff_Burton

Cliff_Burton

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 48 Мнения:
  • Инструмент:бас

Публикувано 18 януари 2016 - 23:55

Здрасти и от един старозагорец :) Гледам, че свириш в Алтеа, освен Роската има ли някой друг останал от старата Алтеа (от 90-те)? Ако се не лъжа Цецо държи другата китара, но не мога да разпозная кой е на баса и на барабаните. И добре дошъл на форума :)

PEACE & LOVE

#7 DANEV

DANEV

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 105 Мнения:

Публикувано 28 януари 2016 - 20:49

Благодаря! :) Разказвали са ми за старата Алтеа,но съм забравил кои са били предишните членове .. на баса е Димо - Бунгата,а на барабаните Иван Колев,иначе Цецо е другия китарист да :) Вече от година не сме свирили заедно,но така бяхме :))  

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни