Jump to content
Българският форум за музиканти

Cakewalk Sonar


Glacierise

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Бе с всяка версия го правят все по-тежък интерфейса на тоз Сонар... едно време беше толкова изчистен и стилен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Аз, въпреки ~15 годишната ми симпатия към тази програма, смятам 20 гиги за твърде голямо изхвърляне за DAW... ако някой ми даде обоснована причина защо е толкова и какво има вътре, което "тежи" 20ГБ, ще я пробвам. Предпочитам да излезе хапче за новия кюбейс или про тулс и да сменя религията... ай сиктир! тоя харддиск вече занищо го нямат, дееба програмистите индийски утрепки долни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета имам един проблем а той е следния : :wallbash::wallbash::wallbash:

- значи зареждам си мелодина към дадено аудио пускам го за да се вмъкне даденото аудио в него и до тук всичко ток и жица обаче когато цъкна в мелодина върху която и да е нота не се чува звука а така трудно се бачка да му се не види :(:recourse:

очаквам помощ :godbless::godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам да излезе хапче за новия кюбейс или про тулс и да сменя религията... ай сиктир! тоя харддиск вече занищо го нямат, дееба програмистите индийски утрепки долни :D

 

Ами Pro Tools 10 го кракнаха отдавна за Windows платформа. Не знам какво го бавиш още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Mairomaster ме светна за това и го изсмуках снощи от рутракера :) днес ще видим как се държи. Жалко само, че е 32 бита :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички ! ! !

Момчета имам един проблем с SONAR X2 , а той е следния :

- не ми вижда Melodyn т.е. като пусна да сканира го вижда а после го няма в ефектите :( странно и не мога да разбера защо е така :wallbash:

Някой ако може да помогне :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да проверя това дето казваш братле ?

 

Taka Прескли видяха се Sonar X2 и Melodyne обаче сега като има аудио в мелодинето и като цъкна върху дадено аудио блокче (нота) не я чувам да имаш някакви идеи от къде аджеба да се оправи туй недоразумение ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в стандалоуна на Мелодина свири ли като ц(в)ъкаш отгоре на блокчето? Драйверите на Сонара АСИО ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.