Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Имам проблем с известията, когато някой пише в тема или раздел, за която съм се абонирал, вместо името на човека и темата излизат символи, независимо от операционната система, браузъра и компютъра. Решение ?

5760954j.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кой скин е това ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, как да проверя?

От промените нищо не съм пипал, само пиша и драскам, честно :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж долу в дясно, където пише Смени Темата, цъкни и виж коя е избрана.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IP.Board  ...но сега, като ги разцъках и другите скинове, пак същото.

Редактирано от Ground

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, при мен са ОК. Пробвай да си изчистиш кеша ... какъв ти е браузъра?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Chrome съм.

Изчистването на хеша и кукитата не помогна.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с IP.Board, също изчистих кеша и кукитата, но нищо не се промени. Ползвам Opera.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво се случва, в случай че щракна върху символите:

5776649a.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали се изясни проблема, че е тегаво, като си писал в няколко теми да незнаеш кой, какво в коя е отговорил.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да направя един ъпдейт но не ми остава време. Ще гледам уикенда да го пусна.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Установих, че на и други два компютъра, както и през мобилния тел. се получава същото. Освен Chrom, пробвах с EE и Mozilla.

Предполагам, че се отнася по-скоро до юзър, отколкото до браузър.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема все още е актуален.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен си е ОК. Това при кой скин се получава?

Някой друг със същия проблем?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От DaftFunk
      Привет. Имам един специфичен проблем с уа-то от което инак съм супер доволен!
      Когато натисна педала нагоре-надолу на моменти издава един "hiss" звук както когато потенциометъра е зацапан. Пръсвам го с почистващ спрей за електроника и потенциометри и се оправя. На дргугия ден пак същия звук започва. Дали потенциометъра е заминал или нещо друго трябва да се направил. Моля за съвет.

• От ivoilievmusic
      Здравейте, имам от доста време този проблем като свиря свободни струни предимно на 5 и 6-та струна започват вибрират ключовете на китарата и да издават неприятен шум, казаха ми да ги затегна при смяна на струните но стана дори и по зле. Ако и вие сте имали подобен проблем и сте го решили ще се радвам да го чуя.
      Китарата е Vintage V100 Les Paul без никакви модификации.
    • От n_s
      Здравейте, имам следния проблем: при пеене с глас в припева както е в оригинал (конкретно към песните  - Кристиан Костов - Beautiful Mess, Avicii - Wake Me Up и други подобни) не успявам да контролирам гласа и той преминава фалцетно, а когато се напрегна да го контролирам имам нещо наподобяващо хрипове, ходих на лекар и казаха, че е задна хрема и е от времето щяла да премине, но така и не отминава. Вокалния ми педагог ме посъветва отново да отида, но не виждам смисъл като ще получа същия отговор. Можете ли да препоръчате нещо?
    • От juveplu
      Здравейте , купих MIDI клавиатура Roland A-800Pro , но не успявам да подкарам потенциометрите да въртят и тези на софтуерния синт . Имам SonarX3 . Гледах 2 видео клипа , но не успявам .
      От опитите заключих че може би не всички параметри са универсални за всички синтезатори . Ако за всеки нов синт. имам такива проблеми със настройките , то по-добре да не бях взимал такава клавиатура , а обикновена (само за свирене) . Вече ми идва да я ударя с чук . И все пак се надявам някой да ми помогне . Все има някой от Вас който знае как . Моля само не ме карайте да сменям Sonar , защото едвам свикнах с него . Има ли някой от вас който да работи със Sonar и знае какво трябва да се направи . Или ако за някой от Вас няма проблем, че е със SONAR , моля да се обади за да дойда на място и ми покаже както и да си платя за отнетото време . тел 0878919454  . Или пък да каже тук във форума за да служи тази помощ и на други .
      Благодаря Ви предварително 
    • От Markucio
      Здравейте!

От скоро започнах да свиря на китара, която наскоро закупих от bad_link.
      Китарата е класическа Stagg за около 70 лева, тъй като за първа китара не исках да се изхвърлям много.
      Както и да е, искам да попитам дали може да ми предложите 3 метални и 1 найлонова струна,
      тъй като поради моето невежество, пренатегнах и скъсах най-долната струна (най-високият тон),
      а най-горните 3 бих искал да сменя, защото са ръждясали.

Благодаря ви предварително!

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.