Jump to content
Българският форум за музиканти

сепаратор


Recommended Posts

Хора мен преди известно време ме мъчеше тоз проблем с изолацията..

Обиколих цяла София и целия интернет прерових:) Сега ще се опитам да помогна на някой, който се интересува а не да права реклама щото нямам никви отношения с хората по-долу.

Та в крайна сметка стигнах до един склад в ж.к. Дружба 1; ул. Проф. Цветан Лазаров 41 /срещу бензиностанция B Plus/ E-mail: ditrade@online.bg

tel. : 02/973 15 65 ;978 93 30 gsm: 0888 80 37 51

Тва го преписах от визитката :) та от този склад купих така наречените 'дунапрени' с вълнобразна форма. имаше няколко вида и само знам че ги внасяха от Турция . в този склад има и вата, скари и гипсокартон и т.н.

П.П. Ако някои реши да си земе такива дунапрени да ги закрепя с лепило НЕ на спиртна или там квато основа беше тва кафявото щото удря в главата :D))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@IvanDTr,

 

Ясно, мерси за отговора :( и успехи с предстоящиа проект -- live room мойе да си е трудничко да се направи, но имам вара че ще се получи .... :) ще трябва да направиш някоя и друга снимка като е готово ако разбира се не е проблем и собственника няма нищо напротив.

Редактирано от phile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора мен преди известно време ме мъчеше тоз проблем с изолацията..

Обиколих цяла София и целия интернет прерових:( Сега ще се опитам да помогна на някой, който се интересува а не да права реклама щото нямам никви отношения с хората по-долу.

Та в крайна сметка стигнах до един склад в ж.к. Дружба 1; ул. Проф. Цветан Лазаров 41 /срещу бензиностанция B Plus/ E-mail: ditrade@online.bg

tel. : 02/973 15 65 ;978 93 30 gsm: 0888 80 37 51

Тва го преписах от визитката :) та от този склад купих така наречените 'дунапрени' с вълнобразна форма. имаше няколко вида и само знам че ги внасяха от Турция . в този склад има и вата, скари и гипсокартон и т.н.

П.П. Ако някои реши да си земе такива дунапрени да ги закрепя с лепило НЕ на спиртна или там квато основа беше тва кафявото щото удря в главата :)))

Pls kaji kolko struvat tezi dunapreni! ;):headbang:B)

 

Kakvi modeli ima i na kvi ceni sum che samo po snimki sum gi gledal

iskam da si kupq

:(

 

 

 

sorry za latinicata

nov windows

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@IvanDTr,

 

Ясно, мерси за отговора :blink: и успехи с предстоящиа проект -- live room мойе да си е трудничко да се направи, но имам вара че ще се получи .... :) ще трябва да направиш някоя и друга снимка като е готово ако разбира се не е проблем и собственника няма нищо напротив.

Благодаря за пожеланието! :blink:

Ще държа в течение, но предварително казвам, че това ще стане след година!

Трябва да се съберат и средства и популярност! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nalbantov, еми аз пазарувах преди около година имаше подобни ето от тези но в по-малки размери,което значи че коригират повече средни и високи честоти..http://www.auralex.com/gallery/images/py4_1cr.jpg

но тогава ги чаках да ми ги докарат един месец.Иначе 14 лв./кв. м. са средна хубост... смисал не са от най-големите и не са устойчиви при пожар и т.н. там има сякви характеристики...

звъни на телефоните и ако искаш да зимаш нещо е желателно да отидеш до там по-бързо да ги юрнеш да ти докарат щот може да нямат в наличност :lol:

надявам се да съм бил полезен:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nalbantov, еми аз пазарувах преди около година имаше подобни ето от тези но в по-малки размери,което значи че коригират повече средни и високи честоти..http://www.auralex.com/gallery/images/py4_1cr.jpg

но тогава ги чаках да ми ги докарат един месец.Иначе 14 лв./кв. м. са средна хубост... смисал не са от най-големите и не са устойчиви при пожар и т.н. там има сякви характеристики...

звъни на телефоните и ако искаш да зимаш нещо е желателно да отидеш до там по-бързо да ги юрнеш да ти докарат щот може да нямат в наличност :)

надявам се да съм бил полезен:)

ама чакай за ауралекс ли става дума тука в Бълхария? :blink: ама има ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@IvanDTr,

 

Всиако хубаво/качественно нещо си отнема рвеме... а и аз не бързам :)

 

 

@Feto,

 

Мислиш ли че Auralex са точно правилното сравнение :blink: ... доста са скъпички, аз съм изциало със тях и до момента е над $1к ;) да доволен съм от резултата ама все пак си идва на цена.... Бтв, ако не се лъжа самиа дунапрен, който използват е със техен патент така че едва ли се сравниават с другите .... и да имат си бая неща които допринасят за цената :)

Редактирано от phile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато пазарувах не знаех кво е Auralex, и не помня дали бяха от същата фирма но се съмнявам.. а иначе от тези по сложните дето Nessor е дал снимка тогава нямаше....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бтв, то беше 2003 като имаше пожар на концерта на Great White и умриаха 100 души щото пиротехниките на групата запалиха изолациата на клуба.... единиа от хората които ще будат съдени е човека които е правил изолациата ... точно взел евтините версии които ниамали нищо общо със акустичниа дунапрен (поне статиите тук това писаха)....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Исках да попитам нещо...

Преди време бях в едно студио (доста зле междо другото), което беше изолирано със стереопорени панели в особена форма. Дали тази изолация става или е прекалено твърд матеряла :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
искам да си направя едно такоа дето прилича на фотьойл без дъно, предтсавете си буквата П гледана отдолу. в туй нящо се слага микрофона и силно намалява страничните шумове и реверберациите. това, което съм виждал струваше 300 евро и не мязаше на нищо дето да струва толкова.

 

начи стойка вече имам такава от кикрофонна и ще си направя формата от гетинакс или нещо друго ВЪПРОСА обаче е какъв звукоабсорбиращ материал да ползвам дали стъклена вата или дунапрен и след това какъв плат да сложа отгоре за да може все пак да се почиства ама пък и да не спира въздуха/звук

 

много ще съм ви благодарен за конкретен отговор :punk_guitar:

Виж в "bgaudio"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Сериозно? :punk_guitar: Въпросът е от Януари 2005. Обръщай внимание все пак на подобни значими подробности като датите на постовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.