Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
paranoize

Много добър вокален педагог, преподаващ рок техники на пеене - София

Recommended Posts

Интересува ме някой, който да НЕ преподава български тип пеене... ако ме разбирате.

Някой да има идеи? Много ще съм благодарен ;)

Мерси :godbless:

Нора Дончева,преподава в Рокскуула.Можеш да погледнеш в сайта им.http://rockschool.bg

Tя е твоя човек

Други предложения има ли? Предпочитам някой мъж - препоръчали са ми Георги Мирчевски доста хора. Дали е толкова добър, колкото казват? Знам, че е най-скъпия.

Ами аз съм ходил малко на уроци по китара при него, но засичах преди моя урок колега, който беше на урок по вокално майсторство. От там знам, че и това преподава. Не мога да преценя като вокален педагог колко е добър, но за преподавател по китара знам, че е един от най-добрите в София. За съжаление, не можах да продължа при него, защото е много зает и когато аз можех да ходя на урок той нямаше свободни часове. Така че успях да се доредя само за няколко урока и после се отказах. Трябваше всяка седмица да се обаждам по няколко пъти, за да разбера има ли свободно време. Накрая ми омръзна и се отказах.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By BobbyNBN
      Здравейте! 
      Аз съм Божидар Николов или Божко.. На седемнадесет години съм и се занимавам със музика от една година. Търся момчета или момичета, които искат да пеят... Искам да се съберем група от София и да забавляваме хората със нашите творчества. Може да се свържете със мен за повече информация. Аз съм доста пуполярен във социалните мрежи заради текстовете, които и пиша и песните, които създавам. Успех на всички. 
    • By Queen Obscene
      Здравейте! Търсим китаристка на около 18-23 години за сформиране на изцяло женска хард рок/глем метъл група, град Пловдив. Съвсем в началото сме, но - въпреки това - има заинтересувани мениджъри, промотери и продуценти . Основните ни блияния са Guns N' Roses, Mötley Crüe  и W.A.S.P. Сериозни хора само.
    • By vendeta75
      Здравейте, търси се китарист за ново сформирана рок група която има вокал, барабани, бас, китара. И се търси още един член който да бъде отворен към нови идеи и да се забавлява докато свири   Китарист или Клавирист.
      Ние сме между 24 и 29 г слушаме разнородни неща, песните които имаме за момента са:
      Whitesnake - Still of the Night
      Richie - Kotzen-Venom
      Slash - World on Fire
      The Dead Daisies - Mexico
      Slash - Driving Rain
      Whitesnake - Lady Double Dealer
      Black Sabath - Children of the Sea
      Ако мислите че е нещо което може да ви заинтригува, за повече информация звъннете на 0896148999 Владо.

• By Зарко
      Здравейте, търсим певица и барабанист от София за сформиране на поп-рок проект, с който да кандидатстваме по кораби и чужбина за дългосрочни договори.
      За повече информация, моля обадете се на 0893561202 или пишете на https://www.facebook.com/intusomnesiccum

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.