Jump to content
Българският форум за музиканти

Лампов микрофонен преамп


Nikifena

Recommended Posts

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

обмислям дали да не сложа и себе си в листа на чакащите за такава играчка. може да ми е дошъл ред да стана клиент на НАудио корпорейшън, пък и имам 2бр. NOS Philips JAN 12ax7s дето точно на място ще дойдат ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обмислям дали да не сложа и себе си в листа на чакащите за такава играчка. може да ми е дошъл ред да стана клиент на НАудио корпорейшън, пък и имам 2бр. NOS Philips JAN 12ax7s дето точно на място ще дойдат ...

Лампите в преампа са 12AU7 (ECC82, 5814,6189, етц :D ). ЕЦЦ83 (12АХ7) вероятно ще кривят повече... :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обмислям дали да не сложа и себе си в листа на чакащите за такава играчка. може да ми е дошъл ред да стана клиент на НАудио корпорейшън, пък и имам 2бр. NOS Philips JAN 12ax7s дето точно на място ще дойдат ...

Лампите в преампа са 12AU7 (ECC82, 5814,6189, етц :D ). ЕЦЦ83 (12АХ7) вероятно ще кривят повече... :/

ми то аз нямам лампов амп дето да не съм го модвал де, това няма да е проблем :-D

имам под ръка и jj 12at7 ... нема болка ;-)

все ще се намери и някакъв уъркараунд ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обмислям дали да не сложа и себе си в листа на чакащите за такава играчка. може да ми е дошъл ред да стана клиент на НАудио корпорейшън,

Ще се радвам :):P

 

Днес пробвах преампа с ецц81. Става пак добре :)

с ецц83 не съм пробвал. но те имат голямо усилване.. утре ако остане време ще направя проба с ецц83 и ще докладвам :)

 

ПС: Ако остане пак време ще запиша 1 демо с баса, че освен като микрофонен преампа може да се ползва и за инструментален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Както писах преди време като ъпгрейдна лампите (то и старите се оказаха доста добри, бтв. след като извадих и ги погледнах:D )...

 

Та ето това в "Авторска музика":

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=11405&st=0&

 

е записвано с този преамп по следния начин - комбо (външен преамп) + лентов микрофон + НАудио ПроТюб Пре + пулт + компютър :D

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе! Гледахте ли на осцилоскоп какво се случва?

Аз не съм. :greenball:

Защо, какво се случва?

ми това ще ми е интересно и на мен да разбера. http://s2.photobucket.com/albums/y23/Naudio/ А тука всички джаджи ли са негови??? що не сложиш и цени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе! Гледахте ли на осцилоскоп какво се случва?

Аз не съм. :ph34r:

Защо, какво се случва?

ми това ще ми е интересно и на мен да разбера. http://s2.photobucket.com/albums/y23/Naudio/ А тука всички джаджи ли са негови??? що не сложиш и цени?

хех :) Еми знаеш Интернет комуникация. Различно разбрах (както разбра) :)

B)

Ем фена да си каже за цените.

Джаджите той ги е правил мдам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
...брао пич !!!

...ако знаех че имаш дистрибутор за слушалки немаше да си купуам берингери :ph34r:....бтв. какви са ти цените...?.....

а

Мерси B)

 

според зависи кой какво иска.

 

ПС: този лампов преамп се оказа, че бачка страхотно и с ецц81 лампи. С ецц83/12ах7 не работи като хората. Иначе оригиналните са ецц82

само да допълня

Редактирано от Nikifena
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,много добро.

И звука е добър,а това ,което ми импонира най много .е че има и търговски вид. :ph34r:B):)

 

Ако продължаваш така ще станеш голяма работа един ден. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.