Jump to content
Българският форум за музиканти

Нуубски въпрос - Усилвател, управление и драйв


PaCaTa

Recommended Posts

Баце , извянявай но имам чувството че гониш некъв рейтинг и се стараеш във всяка тема да има твой коментар...

Пишеш на некви диалекти , прайш се на интересен ,викаш по хората , прайш всичко друго без да отговаряш на хората...

Това , което питах преди малко е дали ще е безплатна доставката или не...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:offtopic-001: Разкриха ме ... сега какво да правя! Изчезвам за 2 месеца ...

 

:offtopic-001: Баломби ... за 4 лв. ли си? И не мисля, че твоя пост беше по тази тема ...

 

Да 25 лв. с ДДС-то е за доставка по ставка на куриера :) ... да не съм баш :offtopic-001: , но ствката може и да малко отгоре ...

 

Без лошо!

Герги

 

П.П.: За каквото платиш това ще получиш! Без надценки за доставки, куриери и т.н. Това вече е добавено във стойността!

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@РаСаТа, ако ти харесва кубето взимай, ще си дойде с педалче за смяна на каналите! А може към него да навържеш и още ... :)

 

Поздрави!

Герги

 

И извинявай, че изметнахме темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

В моят случай с ДДС поръчката ми е 26.14 , но без ДДС е 21.78....

Според вас безплатна ли ще е доставката или не!

Извинете за оффтопика!

 

Въпросът ти е съвсем основателен. Доколкото знам трябва да е над 25.00 лв БЕЗ ДДС, но нищо не ти пречи утре да звъннеш и да попиташ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите.Преди да пиша четох упътването но това,че с кубето идва педал ми е убегнало.

Иначе за ДДС-то - стоките в сайта са без ДДС.След като ги добавиш в кошницата,ти начислява всичко заедно с ДДС.Доставка на стоки на 25 лева е безлпатна.Непоръчвам от тука за първи път така че спокойно,няма да те цакнат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.