Jump to content
Българският форум за музиканти

Кремона Vs. Puldin


кое е по-добро?  

85 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Кремона...хм да видим:

Кремона акустична - ми...откакто ми се отлепи магарето и трябваше 5 пъти да го лепят майстори..ни my кефи

Кремона класическа - доволна :)

Кремона фретлес бас - много як :)

Кремона електрическа - ми...ни my кефи - много дебел гриф, гадна електроника (трябва да я сменям)Кремона електрическа 2 вид - не е сглобена още, но мисля че ще е доволна (Все пак SomeoneElse искаше да духне с грифа веднъж :D

Кремона електрическа 3-ти вид - красива китара, само да и сложа електроника :P

Пълдинка - мноо яка китара, жалко че си нямам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди време един приятел ми беше казал, че БТР свирели с Кремони (само че поръчкови, естествено). Интересно ми е дали някой има информация по въпроса ако е така наистина.

 

п.с. Чамът по принцип леко дърво ли е?? :think:

по принцип тея Кремони с форма на страт, които са с фурнири отпред и отзад май са от чам (не съм 100% сигурен) и са много леки, но дървото е много меко и като я изтървеш/удариш не се драска боята, ами направо хлътва дървото, освен това ми се струва, че каквато и боя да сложиш на това дърво не хваща добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова питам, защото имам една с форма на страт (престъпно лека) и една друга (чиято форма подозирам е крадена от гибсън), която е поне 2 пъти по-тежка и наистина си тежи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Хей, някой свирил ли е на V образна кремона? Веднъж попаднах на една снимка из интернет и си умрях от кеф. Наистина изглеждаше страхотно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм пристрАстен (щот съм от Казанлък) ама Кремона е по-добре...

Кремона Руллз....(особено със свестен тунинг) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.