Jump to content
Българският форум за музиканти

G. Rock


bass GIRL

Recommended Posts

От скоро момичешката група G.Rock от Силистра, вече не е изцяло в женски състав! На барабаните, от близо месец, вече седи Дениз. Ето и видео от първия ни концерт с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на момчето ! Добре се справя . Като се има предвид , че записа е правен с микрофон - много добре звучите ! Кой ви озвучава ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичът на барабаните много ги "предобря". Не се свири така на барабани.

За мацките беше обяснено от колеги и в предишна тема за тях, но аз ще повторя - не знаят за какво пеят. Просто не го разбират/ не им е в кръвта и т.н. - както искате си го обяснявайте, ама това не е рокенрол ;)

Измислете някаква хореография, дори изкуствена :)

 

Не ме разбирайте погрешно - за пияни свинье оркестърчето си е перфектно, иначе издиша ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре са, мен ме кефи но с леки забележки...повече хъс на пеенето, нали си е рок'н'рол все пак а не любобна песен, прииска ми се да чуя рок глас а не поп... следващия път да им намалите микрофоните за да викнат както си трябва :)))

 

много ви се кефя да знаете, и все ви чакам да дойдете по варненско да ви чуя ама на - не идвате :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичът на барабаните много ги "предобря". Не се свири така на барабани.

За мацките беше обяснено от колеги и в предишна тема за тях, но аз ще повторя - не знаят за какво пеят. Просто не го разбират/ не им е в кръвта и т.н. - както искате си го обяснявайте, ама това не е рокенрол ;)

Измислете някаква хореография, дори изкуствена :)

 

Не ме разбирайте погрешно - за пияни свинье оркестърчето си е перфектно, иначе издиша ;)

Е ти направо ги застреля, ама пък трябва да кажа, че си ужасно прав. Нямя значение. Госпожиците и пича зад барабаните и така разцепват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Тая група естествено няма никакво бъдеще, особено с тези 2 певици, които са като сестри Аджови... Намерете си добър певец/певица/, инъче няма смисъл за труда.Не знам кой мисли, каква музика да свирят, но определено тези кавъри на гадни групи от 80-те не е музиката, която е за свирене на живо. Китаристката определено не е за тая банда, поне едно ниво е над останалите и трябва да си потърси друга банда отговаряща на нейните възможности, но с друг имидж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е странно как като набедиш едни 4,5 човека за група и първото им посиране пред публика бива набедено за концерт, а групата не 6-тото оакване за утвърдена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като оставим критиката на страна, необходимо и важно условие е претенциите да са близки до възможностите.В този случай имаме разминаване в това отношение.Препоръчвам да се стъпи здраво на земята и да се оглеждате във всички посоки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намирам, че тук проблемът е свързан с няколко теми в Музикален Бизнес. Те в логическа последователност са "От опаковката до вафлата" --> "Сценично поведение" --> "Защо не ставаме известни" --> "Защо чалгата не умира?".

 

Не искам да мина за поредният критик и за да не става лично, нека G.Rock и Herz имат предвид, че ги коментирам като някакъв музикант, но най-вече като евентуална аудитория. Тук се иска още много - от свирене до сценично поведение. И най-вече пеене. Пеенето е извън контекста на всичко свято в света на Извратената Сестра. Наличен е потенциалът, но може би все още скромността трябва да е приоритетна добродетел. Както и качественият подбор на песни според типа изпълнители.

 

В търсенето на вокалисти за бившата ми банда Castle Rock, с която свирехме яко транспонирани Twisted Sisters, се наядох с "лирични баритони", които пееха с поп пинизи парче из корените на глем рок н рола и мислеха, че му дават нова душа. Rock n roll is an attitude! Това включва да ти идва отвътре и да има енергия, пънч, секс, бира, травестия ако щете. Душа. Даже и фалш пънкария на места на живо и аранжирана в студио :greenball: Сценично поведение, не просто r n r дизайн на дрешките. Аз лично съм взел решение да не свиря нещо, което не ми се получава, 'шото е дежурно. Тук не мога да се отърва от чувството, че дежурим за пред публиката.

 

Нека силата бъде с вас, момичета! :punk_guitar: It's up to you!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.