Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся си учител за бас


Recommended Posts

Хора искам да си намеря у4ител по бас китара 4е трябва да се нау4а нещо да свиря.Ако някой може да ми препоръча някой да пи6е ЛС или на темата.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо не пробваш с някоя школа за бас аз имам някви такива много стари ше научиш основното от там на татък аз продължих по слух признавам не беше лесно но ми помагаха приятели :rolleyes:

 

според мен повечето учители са загуба на време

един приятел беше ходил първите три урока го учеха как да държи бас-а :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай учителите не са загуба на време - ако толкова някой иска да го раздава самодеец,нека поне да походи известно време,да се запознае с основни положения - няма смисъл да сам да "открива топлата вода",пък после нека да си дълбае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм се учил сам (колкото и странно, и дори страшно да звучи) по простата причина, че не ми остава кой знае колко време за баса. Истината и човек да има голямо, повтарям голямо желание за това. А да, също така и упорство и инат, добре може и не чак толко инат; идеята ми е, че трябва да знаеш какво искаш! Все пак не може да си непостоянен, днес свира на бас, утре съм тенесист, а пък другата седмица барабанист! :)

Учителите винаги са в плюс! Най-малкото до това каква стойка при свирене ще придобиеш от тях. Един човек много трудно би се научил още с кпуването на китарата да свири като Fieldy от Кояn :) А колкото до свиренето по слух, съм на мнение че един учител много по-добре ще ти го предаде от приятел. Все пак нали това му е работата! Ха, така де... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми всъщност съм от софия и съм изключително начинаещ.Мога да свиря на бас само на Lacuna Coil - Heaven's a lie и ако може да е близо до центъра(Лозенец, Стрелбище, Борово , Красно Село и тн. тази част.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Алоха. Помислих си, че ще мога да използвам темата, защото ще е зле да правя нова. И аз се нуждая от уроци. До сега свирих 4 месеца и може да се каже, че съм добил контрол над китарата до известна степен. От София съм и съм предимно фънк-рок настроен. Всъщност крайната ми цел е джаз, но мисля, че до тогава има още много вода да изтече,а пък аз да се счупя от свирене!! :ph34r: Ще е супер, ако препоръчате нещо! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В читалище "Райко Алексиев". Намира се срещу МВР болница(Руски паметник) в една частна езикова гимназия. Учителят се казва Димитър Марков. 32 лева на месец, 8 урока по час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен повечето учители са загуба на време

един приятел беше ходил първите три урока го учеха как да държи бас-а :)

Не си прав... Всичко е важно а постановката - може би най-много от всичко. Или се учиш сериозно и 5-10 урока пилиш по струна сол само докато се научиш как се държи като хората ил ипо-добре не губи времето на учителя а и своето и се занимавай непрофесионално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

пи4ове имам един приятел който мойе да ви помогне проблема е дали е в българия сега ина4е за основа 6те ви е прфектен а и е млади4ък и мн разбира...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
В читалище "Райко Алексиев". Намира се срещу МВР болница(Руски паметник) в една частна езикова гимназия. Учителят се казва Димитър Марков. 32 лева на месец, 8 урока по час.

А този препподава ли и ел. китара?Има ли телефон за връзка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора искам да си намеря у4ител по бас китара 4е трябва да се нау4а нещо да свиря.Ако някой може да ми препоръча някой да пи6е ЛС или на темата.Благодаря предварително.

Здрасти пич.Първо да ти се представя.Аз съм Пацо,трябва да си ме гледал свирих в Риск Печели.Мисля че ти писах преди,но както и да е.Ако не си намерил учител аз мога да ти давам уроци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
В читалище "Райко Алексиев". Намира се срещу МВР болница(Руски паметник) в една частна езикова гимназия. Учителят се казва Димитър Марков. 32 лева на месец, 8 урока по час.

А този препподава ли и ел. китара?Има ли телефон за връзка?

Преподава и ел. китара :P Даже имаха и други инструменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.