Jump to content
Българският форум за музиканти

Може Ли Маничко Помош


mr._sylver

Recommended Posts

Може ли някой да ми каже как да инсталирам Addictive Drums ето ви 1 видео http://www.youtube.com/watch?v=6TUOpxeehro.

Свалях някакви работи инсталирам ги и не трагва грам или кажете от каде да я сваля или нещо помогнете много ви се моля.и трябва ли ме нещо като VST Плугин незнам ще откачА :(

Редактирано от mr._sylver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обеснявам, обезкоражавам, сигорно, версийте, незнаеш- :unsure: някой не е ходил много-много на училище...

Cubase-а не е много сложна- е, щом казваш..., направо си е проста, като се позамисля :rolleyes:

...закачаш го за някой миди дръмс трак и то си свири- свири ли, свири, че чак Фърчи пърчОвина :D

Ще ме прощавате за този офф...

:greenball:

----

@mr._sylver Не ти трябва мАничко помощ, а доста. Намери някой, който разбира- да ти покаже; ако трябва, си плати, за да не ти се налага да откачаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото поколение консуматорчета,неграмотни,тати и мама му взели комп и риве по форумите за съвети на аванта/келепир.. Не трябва да сте остри - ИГНОРЕ,да се научат да четат,пишат и търсят.

Аз никога не съм отказвал помощ на някого (доколкото имам личен опит),ако темата/въпроса е зададен грамотно и културно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти верно ли си написал помоШ???!!!???

България отива на много зле...Очаква ни тъмно и тъжно бъдеще! Щом вече по националните телевизии виждам надписи с бая правописни грешки. Не знам какво да напиша... Това е форум за музика все пак.

 

В сайта на всеки един плъгин си пише, че трябва да имаш Боза/Мак, и DAW хост за да ги подкараш. На някои даже пише и имената на програмите нужни за подкарването!

Наистина е гадно да попиташ нещо в някои форум и да прочетеш отговори от сорта на " Пич, прочети и се оправи". Именно, защото не четете, не пишете и грамотно. Да не говорим, че ако питаме чичко ГУГЪЛ, той за 0.1sec.ще открие безумно много информация как аджеба да си подкараме Addictive drums!

 

Е т'ва е

Извинявам се ако неШо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toni Tomova - Lubov nazaem - Otkritie (2009)

http://www.youtube.com/watch?v=RXUkbVOzXJQ&feature=related

 

Инкогнито- Don't You Worry 'Bout A Thing.

http://www.youtube.com/watch?v=VcDHq_P8cCU

 

Чуйте началото- едно към едно е. В различни тоналности са само.

На мен ми се драйфа от такива жалки жертви.

"Инкогнито" дали са информирани, че са им гепили интрото добри хорица, дето се навъртат тъдява и дават акъл, че чак са и иронични...

Редактирано от bmmusic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се карайте. За "взаимствани" откъси е виновен аранжьорът.

Неграмотността идва и от прекалената употреба на Интернет и нечетенето на книги. Навремето всяко лято получавахме списък със задължителни книги...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аранжорът е виновен- без съмнение.

Това не оправдава изпълнителя на творбата.

Тотална и безумна интелектуална кражба.

Освен, ако няма някакво друго обяснение...

Надявам се на адекватен отговор, по повод Тонитомовия клип и връзката с "Инкогнито".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои слушатели пък казват, че тези два припева (и не само те) подозрително си приличат: Тони Нощни раклами и

.Хм...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем, че няма големи разлики :D

Много станаха случайните вземания, да не й е навик?

Този топик трябва да посветим на нея- откъде пипа г-жа Томова.... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:surprise::slap:

 

Хайде да разтуряме седянката, Говорилнята е малко по-надолу, макар че на две крачки някои едва ли ще си намерят изгубените буквички от азбуката, трябва да по(к/г)рачат повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.