Jump to content
Българският форум за музиканти

Yngwie Malmsteen-Influence Ii


YNGWIE308

Recommended Posts

Благодаря ти,но тук е пълно с неправилно изсвирени хаотични тонове,иначе звукът от guitar rig..a e Свиреп,Эвукоизвличането е важен фактор за крайния резултат..........The tone is you! :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само когато спя не свиря
хахах,и аз съм заспивал с китарата в ръцете,лежейки,и момичето ме буди да я оставя на стойката :cheers2:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мн добре просто... мн ме кефиш. За разликата от повечето хора, които са поклонници на шреда (включително и аз), ти не мажеш, и свириш със сравнително малко гейн, много чисто (за разлика от мен :D ). :music336::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти отново,разковничето е в легатотo,силно изразеното легато изсвирено бързо дава този ефект на чистота,разбира се не само тo,picking,Vibrato и тн... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз все си мисля, че легатото е вид "измързеляване" и гледам да пиквам всяка нота умишлено, щото отвътре ми идва да ги свиря легато. Абе свирене му е майката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз все си мисля, че легатото е вид "измързеляване" и гледам да пиквам всяка нота умишлено, щото отвътре ми идва да ги свиря легато. Абе свирене му е майката.

никъде във форума не видях някой да каже колко пари се изкарват с такава музика,истината e че сега музиката е повече бизнес отколкото Изкуството а само с изкуство не Може да се живее...... :tomato: :tomato:

 

Малииии! :godbless:

най краткия коментар..... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правиш си група трибют на Малмстийн /демек още 3-4 луди като тебе поне/ и тръгвате по клубове.../е иска се още много яка работа за синхрон,вокали и т. н., но това е пътя ...ако ви трябват джобни пари :greenball:

 

Има и друг път малко п0-сложен, пак група +авторска музика + реклама и пак много свирене , участия тук и после по фестивали където ви огрее... :thumbs_up:

 

-------------

останалото е чешене на к......... за собствено удовлетворение /ако ти е достатъчно/....

 

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.