Jump to content
Българският форум за музиканти

Jerihon For Bg Eurovision 2011


Recommended Posts

Хубаво сте решили, ама няма да се случи нищо. Освен, ако не познавате ДД или някой друг актуален ....раст.

Че не ми харесва, е друга бира, което няма нищо общо с Мишо Бирата :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Caruso - както ти казах вчера, първия палец на клипа е от мен, скоро след качването му. ;) Парчето е фецко определено! Заслужава да надскочи многократно черногледата прогноза на bmmusic. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е готино и мисля, че ако стигне до Евровизия има шанс за добро класиране. Дано съм лош пророк, но мисля че в България такава песен никога няма да бъде избрата да ни представя и то не поради факта, че е лоша а поради факта , че тука уж се правят грандиозни песни а се оказват пълен боклук както предишната песен на Миро, който имаше къде по-хубави песни а реши да участва с тая никаква според мен песен.И в тази грандиозност която търсят българските изпълнители забравят, че музиката понякога трябва да бъде просто семпла без излишни действия каквато мисля, че е тази песен.

Пожелавам ви успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако оставим настрана всички съмнения относно обективността в този конкурс, и аз смятам, че хубавата иначе песен няма шанс. Сменете я, докато е време, ако гоните по-предно класиране. Структурата на харесваните песнички е куплет-припев-куплет-припев-припев-припев-припев и т.н. до припадък - за справка- печелившите от последните години. Вашият припев по-скоро напомня на бридж, който очаква разрешаване. Това е прекалено сложно и интелигентно решение, липсва малоумната заразност на типичен евро-хит. Не ме разбирайте погрешно - изпълнението, професионализмът и качеството на звука са безкомпромисни, парчето в този си вид е много красиво, но със сигурност е далеч от настроенията на роботчетата, които ще се излъжат да гласуват по телефона. Но щом сте решили да участвате - успех! Да знаете, че си оставате една от любимите ми съвременни български банди, в каквито и конкурси да участвате:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е що да я сменят :)

В крайна сметка те се явяват като Йерихон, а не като банда, дето е написала песен специално за Евровизия.

За харесването - и на мен не ми харесват английския текст и прекалено отворените гласни на водещия вокал, но това си е лично мнение и не е свързано с т'ва дали тази песен ще се 'оцени' на този фестивал :recourse:

Надявам се да постигнете целите, които сте си поставили в случая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино парче. Всички имаме какво да кажем за конкурса, но ако никой не се опитва промяна няма да има никога, така че - успех. Дано вие да сте първите, които счупят модела на българския кхм, шоубизнес (???? :headbang: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой от нас не живее с илюзиите, че с тази песен ще се направи пробив.Така или иначе е налична от втория албум и не правим нещо специално.Според нас песента е подходяща, може да се адаптира към условията на конкурса-продължителност 3мин. и издадена след 10ти септември.Има цигулка, акордеон и лесно запеваема мелодия.

Благодаря на всички за коментарите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва .. добрече сте вие .. щото нищо чудно да пратят някоя чалгаджиика да ни представя .. успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако оставим настрана всички съмнения относно обективността в този конкурс, и аз смятам, че хубавата иначе песен няма шанс. Сменете я, докато е време, ако гоните по-предно класиране. Структурата на харесваните песнички е куплет-припев-куплет-припев-припев-припев-припев и т.н. до припадък - за справка- печелившите от последните години. Вашият припев по-скоро напомня на бридж, който очаква разрешаване. Това е прекалено сложно и интелигентно решение, липсва малоумната заразност на типичен евро-хит. Не ме разбирайте погрешно - изпълнението, професионализмът и качеството на звука са безкомпромисни, парчето в този си вид е много красиво, но със сигурност е далеч от настроенията на роботчетата, които ще се излъжат да гласуват по телефона. Но щом сте решили да участвате - успех! Да знаете, че си оставате една от любимите ми съвременни български банди, в каквито и конкурси да участвате:)

Е.тук има доста истина Защо ли?,,, 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Защото ме е яд, затова. Йерихон свирят и пеят като змейове, но в класирането най-вероятно ще бъдат изтикани от някой траверс, чието основно умение е да казва "Хонолулу" с пълна уста. Плюсовете от участието в подобен конкурс са много съмнителни, БТР и Мастило вече отказаха да се излагат. Чудя се колко ли слава и известност ще натрупат решилите да участват? Заеби олимпийците, ама какъв е смисълът да се явяваш на конкурс, който нямаш амбицията да спечелиш?

Редактирано от DYLGIQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.