Jump to content
Българският форум за музиканти

Вяра Иванова § Марто Стреса


Recommended Posts

http://soundcloud.com/marto-stresa/vqra-mix5

 

 

Не знам какво повече да кажа освен приятно слушане и весели празници.

 

 

Ако все пак някой го интересува нещо - Ще му бъде отговорено :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Феноменален... убийствен инструментал, адмирации!

 

Вокалната линия има малко допирни точки в тази богата композиция. Там, където пасва, кове направо! Идеята е много оригинална и ми хареса, но китарата надделява над пеенето, според мен, може би специалистите по смесване ще се изкажат професионално, но аз се напрягам да чуя на места какво се пее.

 

Като слушател, предпочитам Get over yourself в подобен по-подходящ, според мен, вариант. Тука вокалната линия е в свои води, така да се каже.

 

Надявам се, че не се сърдите, ок?!

 

Най-лесно ми беше да напиша - перфектно, но вероятно сами си знаете как е и всъщност, по-важното е вас да ви кефи, по начало хората на изкуството са чувствителни с големи ЕГО-та и дано да не си помислите нещо лошо.

 

Огромен респект и Успех приятели!

 

поздрави

Редактирано от VALITCHY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естественно , че няма место за сърдене дори и да има някаква критика с която не съм съгласен.

 

Съгласен съм за някой подробности при вокалната линия при този аранжимент , но все пак разтоянието между инструментала и вокалите е няколко хиляди километра. :icon_shithappens: Трудно може по интернет да се обмени точната идея на всеки от нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста гот, на места напомня за добрите години на Anouk :cheers2:.

На първо слушане мислех, че вокалните фрази трябва леко да се разредят за да има повече "въздух" ... на второ слушане обаче май вече не мисля така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен вокала е извън стилистиката на тежкия звук, и може би ако не е толкова джази като звук, ще се доближи....

ясно е, че се работи дистанционно, но чух и другите варианти, и тези, които не са толкова тежки като звук, като че ли са ми по-компактни.

Иначе - идея и изпълнение супер яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро изпълнение .И по отношение на критиките - защо е нужно всички да се придържат към някакви клишета .Нали така се ражда именно новаторската музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това парче му трябва един малко по-агресивен мъжки вокал, който също така да бъде изнесен лееееко по-напред, за да не се губи на моменти. Иначе инструменталът е убийствен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е яко! Сега вече вокалите не седят толкова "лепнати" като от джем темата. Иначе преди ми звучеше така:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.