Jump to content
Българският форум за музиканти

Предложение за китара Apollo Dsn-5745


Ziko Piko

Recommended Posts

Здравейте бих искал някой с по-голям опит в атмосферата на китарите да ми даде акъл за добра ел.китара от 250-400 лева в момента съм си намислил да си купя следната Apollo DSN-5745 http://gemamusic.net/index.php?page=shop.p...138&lang=bg мисля да си я купя за коледа но никъде не виждам информация за тази китара ако някой знае нещо нека помогне ще съм ви много благодарен. Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет ,колкото до китара за 350-400 лв неможе да се очаква кой знае какво качество,но относно аполото искам да ти кажа че имах китара аполо и съм много доволен от нея.Те са корейска марка доколкото съм запознат и са доста по-добре от китайските китарки които се продават по нашите магазини.Предполагам си я видял в магазинчето в халите а момчето там си разбира от работата и ще ти даде добър съвет.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И понеже дочетох въпроса ти в отговор магазин Гемамюзик се намира в Централни Хали долу в безистена те мисля са и официални вносители на аполо иди там няма да съжаляваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет ,колкото до китара за 350-400 лв неможе да се очаква кой знае какво качество,но относно аполото искам да ти кажа че имах китара аполо и съм много доволен от нея.Те са корейска марка доколкото съм запознат и са доста по-добре от китайските китарки които се продават по нашите магазини.Предполагам си я видял в магазинчето в халите а момчето там си разбира от работата и ще ти даде добър съвет.Успех!

благодаря ти много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И понеже дочетох въпроса ти в отговор магазин Гемамюзик се намира в Централни Хали долу в безистена те мисля са и официални вносители на аполо иди там няма да съжаляваш

Да ще проверя мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но мисля че си намерих една хубава китара видях в YouTube имаше много хубави клипове има хубав саунд ето я http://rockshock.eu/index.php?page=shop.pr...t&Itemid=53

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аполо са китайски китари. По едно време ми се мотаеше такава и освен ако корейците не са започнали да пишат Made in China на китарите си, значи със сигурност е китайска :greenangel:

Не може да се очаква кой знае какво - ама то това е положението за всички китари в този ценови клас - трябва да се пробва конкретната бройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ няма как :o

 

До автора : ако има кой да ти помогне при избора ще е супер, иначе избираш по цвят и това е, се ла ви :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за ценната информация и последно бих искал някой да ми каже за какво служи http://eshop.bg-audio.com/Guitar-and-Bass-...GER-V-AMP3.html този уред мисля че е за достигане на добри ефекти с китара в смисъл за различни звуци на китарата? ПРЕДПОЛАГАМ :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-4 страници назад в "продава" имаше zoom7.1 ut-процесор и интерфейс в едно на подобна цена.Пробвал съм аналога на този V-AMP,за който питаш/Line6 pod ux2.0-ами нищо особено в сравнение със зуума.Няма фут суитч,няма връзка с компютър/usb/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за ценната информация и последно бих искал някой да ми каже за какво служи http://eshop.bg-audio.com/Guitar-and-Bass-...GER-V-AMP3.html този уред мисля че е за достигане на добри ефекти с китара в смисъл за различни звуци на китарата? ПРЕДПОЛАГАМ :?

 

Здравей! Точно за това служи, но не това е правилният избор. Както казва колегата по-долу, има и по добри варианти на подобна цена. Специално по темата има доста сравнителни дебати. Бяха ми интересни, разрови и прочети. Има много и полезна информация! Поздрави!

Редактирано от tatkoogi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една китара от Метро за 200 лева цял пакет опитвам се да направя нещо на нея но не се получава сега се уча да свиря дали е от китарата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И понеже дочетох въпроса ти в отговор магазин Гемамюзик се намира в Централни Хали долу в безистена те мисля са и официални вносители на аполо иди там няма да съжаляваш

Основния магазин е на ул. Искър,на ъгълчето с Джаз-а на Пепи Славов,лека му пръст..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.