Jump to content
Българският форум за музиканти

Ателие "Гашевска"


Recommended Posts

Ателие "Гашевска" - ръчна изработка на струни от шведска стомана за всички инструменти.

Разполага с количества на склад.

За контакт - 0889760421

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много хубаво и сигурно интересно за музикантите,но нямате ли сайт да се видят нещата ви.Всяка сериозна фирма го прави особенно ако е може би единственна в страната и в бранша,защото май други няма.Една обява в форум не е най добрата реклама(извинявам се за забележката).

 

Успехи!

Редактирано от Valeri_pj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако все пак си нямате сайт - ще се радвам да ви изработя. Имайки предвид нуждите ви, ще е доста евтино нещо, тъй като няма да има нужда от генериране на динамично съдържание и тем подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ученици купувахме струнни от Ателие Гашевска. Интересно ми е, докъде са стигнали с качеството. Тогава беше много добро, сега сигурно е още по-добре. Наистина трябва да имат сайт, който да разгледаме и преценим продуктите!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През лятото видях Гашевска. Каза ми, че не работи и че няма да работи. Имаше някакви единични струни. За ел.китара не можеше да се събере комплект. Видях акустични. Вероятно е имала и за бас. Вероятно искат да разкарат старите количества. Струните са добри, но на разнообразие не може да се разчита.

 

Ако внуците са възобновили производството това наистина ще е добра новина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Навремето и аз съм купувал "Гашевска" . Бяха на добри цени и ставаха. Не бях чувал за "Гашевска поне 15 години. Има ли струни за бас ? Цени и размери . Бих опитал ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди 20 години свирех само със струни Гашевска. Ще помоля авторът/авторката на темата да даде подробна информация за размери (защо не и за цени) на струни за бас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно искат да разкарат старите количества.
Ако са на 20 год. са за кофата,предполагам не са херметизирани и се окисляват с времето.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.