Jump to content
Българският форум за музиканти

Моето работно място и...


Recommended Posts

е колко групи да излязат, като няма да е под наем - човек си има лимит все пак...

 

иначе - поздравления, супер е станало. ааа откъм сигурност как е обезпечено? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Храни ги той.... ама с човешки чаркули... че да намирисват като иде храната :hysterical:

Редактирано от liquid_death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таче, тя харна станала кулибката ба! Имам убачи малку забилешки - тес тапети ни мужа ли да ги путбиреш по-арни ба? Глеам, глеам и се на китки ми докарва тъс форма и шарка. Ся е зима, ладну е, ама га дои лятту ша завъдиш пчили, мухи и сяква такава гаТ ша идва да цуца сочец ут тапета, и тугас ни тъ виждам. Требеше да пуТбиреш тапет с малко по-музикан*скъ тиматика и да са връзва на кунцепцийта с диванчиту! Нещу кат туй: Тапет - тематичен!

'Ем ша дрънкаш, 'ем ша ти идва музата, 'ем идеи ша ти идват, 'ем....

 

П.П. Tа, какво викаш за израза: "You are Elephacked"?

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:no::punk_guitar:

Давам комплект струни за бас (по избор) на първия, който премахне В - то на BassTraffic, завинаги. :)

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Навит съм и за без струни. За един айрян и Traffic-a ще му премахна :)

 

Иначе Краси, скоро мога и да намина да ги видя тия тапети ... ъъъ ... така де, студиото :)

 

Поздрави! :):-(

Герги

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх, Таче! Много т*по това, което си лепнал там (и това в по-предния ти пост)! Хич, ама хич ли не ти минава през акъла, че ако ти дойде клиент и започне да те разпитва това-онова относно смяната на съединител на WV Polo, и ако случайно зърне тоя лозунг - веднага ще се прибере в ...Нова Загора. Вземи го редактирай поне малко и му придай по-сериозен вид! Нещо като: "ДЖАЗтъ в Пръста", демек "Джаза в пръстите".

 

П.П. Навитак съм да махна някоя друга буква от Ник-нейма ми само, ако офертата за струните е валидна :) !

 

.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като: "ДЖАЗтъ в Пръста", демек "Джаза в пръстите".

Ончо, Джаста Праста има такава песен :

''Джас в пръста!'' :thumbs_up:

Пак има пръсти ама няма нищо общо с джаза, а само джскане (с чук) в пръстите. :D

Абе, монтьорска песен ... ;)

 

...нещо като Хряс (с длетото) ръката...

 

пп С най-искрени пожелания! ;)

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.