Jump to content
Българският форум за музиканти

Lady In Black


vaxo

Recommended Posts

http://soundcloud.com/os4/vaxo-lady-in-black - ето до къде я докарах,само че вокалите ми са мн зле :) Редактирано от vaxo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Изключителен новаторски подход, направо съм поразен! :) Как си успял в едно парче да съвместиш партии изсвирени/изпяти в различни тоналности? Плейбека в една, китарата в друга, а вокала в трета! И то само с няколко херца разлика по между им, т.е. случва се нова авангардна епоха - на микротоналностите. Евала, пич! ;):) Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:ok: Ей, досега не ми се е случвало толкова много пъти да слушам някое парче от "кавъри", а това го слушам вече цял ден и утре пак сигурно. :music: Изненадан съм от себе си, ама нещо в корема ме гъделичка, :cheers2: като го слушам и нема отърване, май! :ok: Не го трий, че ми оправя настроението! :godbless: Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само китарата е разстроена малко,хармонически е добре де.За вокала мога да кажа АААААА-АААА-АААААА-ААААААА-ААААА......... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Това ми е едно от любимите парчета на Юрая ама честно казано от записа не можах да го позная много.Както се казва -Има нещо много яко оризилено!Музиката криво ляво наподобява,темпото като че е забързано но за вокала !!!

Нямам думи !!Имам чувството че я пее някой изпил поне литър огнена вода.Сори за откровеността ама съм на принципа -Право куме в очи! Дано втория опит е по-качествен.

 

Успехи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

>>> ПЪРВИЧНА РЕАКЦИЯ <<<

Сори , но немога да дам компетентно мнение като слушател...да бяха дребни грешки и пропуски - ОК , но всичко е с главата надолу!

Важен е опитът! Keep Walking... :greenball:

Редактирано от JACKASS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.