Jump to content
Българският форум за музиканти

От обикновен стаг в произведение на изкуството


Recommended Posts

Е... момци, един приятел ми подари китарка - стаг, с изтрити прагчета, скапани ключове, електрониката да не я коментирам... имаше очуквания тук-там... е, нямах си работа и си намерих :) прагчетата и нъта ги смених на лютиер, излезе доста приятна цената. Всичко друго сам съм го правил и не съм професионалист, на 16 съм. :)

Ето и снимки от процеса, в началото беше синя... http://alexanderone.snimka.bg/arts/john-ma...ignature.554011

Преди боята сложих грунд, след боята рисувах с акрилни бои и след боите нанесох лак.

:yes:

Приемам всякакви коментари! :)

П.п. Съжелявам, но не мога да подредя снимките в хронология.

Редактирано от alexander anev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво изглежда страхотно!!!Личи си че доста труд си хвърлил и явно рисуваш добре.Само главата на тея стагове много ме дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е болка за умиране. Иначе благодаря за комплимента, в момента търся добра електроника... отделил съм около 200 лева за 3-те адаптера... някакви предложения? Харесал съм си Fender tex mex от и-бей за около 130 кинта(в xxxx-а са 196) добри ли са?

Редактирано от alexander anev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложете някакви адаптери около 200 кинта :hysterical: от ибей ги гледах, обаче по-добре някой който е ползвал да изкаже мнение, харесал съм си Fender Tex Mex

Редактирано от alexander anev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рисунката и да ви кефи и да ви \"притеснява\" не е моя измишлъотина, копие е 1:1 с това на John Mayer, който от своя страна го е видял от Jimmy Hendrix от Монтерей фестивала през 1967, когато Джими си запалва китарата и се грее на нея... яко! :godbless:

Eто го Джон Мейър d963678910825518cf3bef5808e5d5ea4c47e753.jpg

Ето го и Джимарата!!! hendrixatmonterey.gif

Редактирано от alexander anev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Ми хич не е лоша рисунката,ама с адаптрите не вярвам да се получи работата,въпреки че съм попадал на 1-2 стага които звучат.По добре към тия 200 лева добави още малко и си вземи свестен инструмент.Съжалявам че звучи просташко,ама и аз минах по пътя кофти китара с хубави адаптри,и не стават нещата по този начин.Дори на една китара имах-ESP F 100 и и сложих адаптри за 600 лв. и дори стана по-зле от стоковите-не знам как го постигнах тоя ефект.Дано да съм ти помогнал аз карам 35-та година сега и съм сменил некоя друга китара.Даже има една приказка "Не слушай старило ами патило" - е аз съм и от двете :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.