Jump to content
Българският форум за музиканти

....няма такъв трибют ...


zanev 70

Recommended Posts

....здравейте на всички ..... ами както е и заглавието на темата - няма такъв трибют ... въпреки че не е смешно .. за плач е работата ама карай .... доста добър пример за това до какво може да се стигне когато си повярваш и нямаш срам ... ето и линка http://www.youtube.com/watch?v=Qg1v37PUG6o...player_embedded

 

 

..обърнете особено внимание на вокалните подпурите в края .... къртят мивки вани и ползвани тоалетни ...

 

..... :bravo::rolleyes::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са могли - това са направили :Piano: До толкова им стига акъла и образованието, дето се вика...Важното е, че има повод да сипем ракия, да нарежем салата и да удряйки с юмрук по масата да има кой да псуваме и на кой да се присмиваме :lol: Има ли го това - на нас, българите, живота ни има смисъл и се чувстваме най-...

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вече е пускано и обсъждано в друга тема.

 

Аз го чух по време на концерт, много преди да се появи "клипът".

 

А вие какво направихте?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях на премиерата на парчето. Стори мис е наивно и неуместно. Но любовта ми към Сигнал не пострада от това! ;)

И да, Сигнал са най-действащата. Или най-малкото най - дълго действащата българска група :wacko:

Трибютът е тъп, но е отношение. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има известен проблем. Текста не е баш издокусурен.

Обикновено Сигнал ползват платени и доказани текстописци.

И благодарение на тях, имат песни с въздействащи текстове.

По принц, голямите рок банди сами си пишат текстовете.

Този текст е малко наивен и звучи, сякаш е написан примерно от Данчо Караджов.

Може и някой друг да е. Все тази. Наистина това, "Рони, мой приятеля" не е някакси на място.

Защото предполага действително приятелство. (Ако са си платили за този текст, парите не са похарчени добре.)

 

Който познава или се е докосвал до Дио, е наясно, че самият той караше всички хора да се чувстват негови приятели.

Не пестеше себе си и времето си. И е бил прав, защото така е останал в спомените, не само като велик певец, а и като човек. Сигурно този, който е писал текста, действително чувства Дио, като приятел, естествено могло е, може би да го каже по правилно и добре.

 

Гледах в Бай-ландо рок версията, а преди два дни и акустична версия. Втората май ми допадна повече.

(имаше и мандолинки, 3 броя).

Сигнал си изнесоха доста добър концерт в зала 1 на НДК. Този път не беше пълна, но със сигурно имаше над 1000 души. По скоро към 1500- 2000.

Все пак е криза.

 

 

Трибютът е тъп, но е отношение.
:yes: Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва...Никога не съм била фенка на вибратото на Данчо, нито на маниера му на пеене... Песента сама по себе си е пълна боза.

За мен подобен "трибют" е абсолютно безмислен, но... почувствали са необходимост от такава песен - написали са я.

Чудо голямо. :)

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.