Jump to content
Българският форум за музиканти

какво разучавате


ronia

Recommended Posts

  • Отговори 88
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В момента се бъхтя над 'My immortal' (Evanescence) и от доста време се оптвам да си я направя 2 в 1 (т.е. д си свиря и пея) (в сми аз мога да си я изсвиря и да си я изпея едновременно) ама нещо не се полу4ава много добре, щото се 4ува само пианото ... но се пак да отбележа 4е давам си4ко от себе си ама явно тва не е остатъ4но ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм....препоръчвам ти да го направиш последователно...в смисъл...първо научи песента като песен, след като си сигурна, че се справяш перфектно се заедми с пианото...или обратното :-) ти преценяваш кое куца повече.

Мисля, че когато свиренето ти стане механично, няма да се чудиш "еййй, как беше тука?!" и вниманието ти ще остане концентрирано в пеенето :-) /или обратното, както казах/

да...определено ще отнеме повече време, но ще ти е по-приятно когато не бъркаш клавишите, или не забравяш, че трябва и да пееш :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Where Do I Begin - версията на Шърли Беси. Великолепна песен за безграничната любов. Струва ми се, че трябва да се направи по-жизнерадостна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

"Love for Sale" - Aretha Franklin

Много я обичам тази песен. Пяла съм я навремето,но направих много дълга пауза от непеене, та сега много неща наново.

А специално това парче трябваше да почака малко, но не се сдържах. Голяма страст е. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cher - Walking in Memphis.... - много любимо парче, и оригиналът, и това на Шер. Малко ми е странно обаче да си представям, че нямам глава, като го пея :metalist:, т.е. е те в тази песен не мога да ползвам ама съвсем нищо от главовия резонатор, всичко трябва да звучи, се едно имам дупка на гърдите... Много е яко, бтв:)

 

Роня, кво мислиш за Шер, г-це "Ощетен от Природата Алт"? :greenangel:

 

Полифонски, ако си водиш записки, ето още една идея след Трейси хихихихи....

Редактирано от Elly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хе, Шер? Аз също в момента разучавам нейната Джъст лайк Джеси Джеймс ;) напоследък явно всички са я преоткрили, другото, което разучавам е Уай на Ани Ленъкс, просто приятни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шер, ма шери Ели, ми е за надъхване в тежки моменти :greenangel: Много обичам Дъ Шуп Шуп Сонг, признавам си, и Ако можех времето да върна - също :greenball: Кога ще ви чуя с вавата... тоест mravata да пеете тез легендарни песни? А? И Ани Ленъкс - ооолеле, страшна! Още от Юритмикс ма кефиши.

 

А кога ще правим масово форумно изпълнение на Тел ми бейби на Ред Хот - като в клипа, само че на живо, а? :rolleyes:

 

Сериозно - който се интересува, да вземе да ми сигнализира незабавно и недвусмислено пор фавор.

Редактирано от ronia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега разучавам няколко неща Sunset station-Jorn lande,Avantasia-Avantasia,I want out-Helloween и under a glass moon-Dream Theater.Много са яки нещата :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Evanescence - Lithium

Това е песен от новият им албум.

Перфектно разбирам за какво става въпрос във всичките им песни :P

По принцип пея песни, с които мога да изразя чувствата си.

Lithium е една от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.