Jump to content
Българският форум за музиканти

питанка


luda kitariska

Recommended Posts

Темата ми се вижда доста несериозна - или е майтап или наистина говорим за.... не знам как да го опиша :).

Пуснете си една и съща песен, примерно в ми на компа преди да записвате и се настройвайте по нея :music:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баба ти не си ли пази стария телефон?

 

Баби отдавна нямам, но мога да питам твоята дали не си го пази. Да не съм ти изяла десерта нещо?

 

 

На всичко останали, благодаря за отзивчивоста и съветие! Не знаех, че има онлайн тунери. :wacko: Ако мога да ви помоля да ми препоръчате някой по-лесен за работа?

Ами когато ходиш при баба да плетете заедно, питай я, но се съмнявам...и междудругото хареса ли ти моето киндерче?Аз па не знам друг начин освен тунерите онлайн.Хахаха има ги и то много guitar tuner в google и излизат много, въпросът е кой най-много ти допада като интерфейс, има настройки за дисторшън, за чиста китара аве 'сек'ви.Ето ти и пример http://www.howtotuneaguitar.org/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А най-лесният начин е просто да се съберете и да записвате заедно - така ще сте сигурни, че сте настроени еднакво. :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, то преди така беше най лесно като свирехме заедно, но в момента нямаме репетициона... ще видим тия онлайн тунери, май ще помогнат :) Мерси за отговорите на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, то преди така беше най лесно като свирехме заедно, но в момента нямаме репетициона... ще видим тия онлайн тунери, май ще помогнат :) Мерси за отговорите на всички :)

Няма проблем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.