Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

За нашите видни представители предлагам да се добави иконка :

vip9sk.jpg

 

Е , разбира се , ще се подобри като дизайн , но това е идеята ми .

 

 

пс. Мислех да предложа и за Shit Listed , ама ще е малко тъпо ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе напоследък какво сте занапирали да се отцепват различни "слоеве"? То не бе шред агитка, не бе "Частен форум", сега ВИП... остава и стилово, полово, възрастово разделение... по дължина на... пръстите

 

Мисля, че има далеч по смислени неща които могат да се свършат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рокман при цялото ми уваженние... ма това е SHIT IDEA за вип икона.

Най-тъпото което съм чувал. ама по интересното е КОЙ точно е ВИП и кой не.. в тоя форум да ми дадеш пример. брато.

Вие сте гледали мног вип брадър напоследък... както каза 7 Стринг може и по възраст и пол да се сложат иконки.

 

 

:godbless: :think: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рокман при цялото ми уваженние... ма това е SHIT IDEA за вип икона.

Най-тъпото което съм чувал. ама по интересното е КОЙ точно е ВИП и кой не.. в тоя форум да ми дадеш пример. брато.

Вие сте гледали мног вип брадър напоследък... както каза 7 Стринг може и по възраст и пол да се сложат иконки.

 

 

:unsure: :think: :ph34r:

Става дума за това , че се почна якото разделяне на VIP Listed , Shit Listed , Members (справка - Потребители) . И реших за да е по-ясно , аджеба , кои са най-умните сред нас , да се сложи на тях иконка , та да се разграничаваме - ТЪПИ и УМНИ . Общо взето темата е иронична , но какво да се прави , такъв е живота ...

 

THE BEST SHIT IDEA OF FORUM.MUZIKANT.ORG hooray.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рокман при цялото ми уваженние... ма това е SHIT IDEA за вип икона.

Най-тъпото което съм чувал. ама по интересното е КОЙ  точно е ВИП и кой не.. в тоя форум да ми дадеш пример. брато.

    Вие сте гледали мног вип брадър напоследък... както каза 7 Стринг може и по възраст и пол да се сложат иконки.

 

 

:unsure:  :think:    :ph34r:

Става дума за това , че се почна якото разделяне на VIP Listed , Shit Listed , Members (справка - Потребители) . И реших за да е по-ясно , аджеба , кои са най-умните сред нас , да се сложи на тях иконка , та да се разграничаваме - ТЪПИ и УМНИ . Общо взето темата е иронична , но какво да се прави , такъв е живота ...

 

THE BEST SHIT IDEA OF FORUM.MUZIKANT.ORG hooray.gif

мхмм :think: така е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се разграничаваме - ТЪПИ и УМНИ

спокойно де :ph34r: те тъпите и умните си личат отдалеч :ph34r:

Ама такаще е по-лесно за тези , дето тъкмо сега идат - ще знаят на кого да бъдат другарче и на кого не :D:unsure::D:ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е нужно да се събираме на групи така.

Само модовете, а според мен и админа трябва да са с табелки, за да знаят хората не към кой да се присламчат, а с кого да внимават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е нужно да се събираме на групи така.

Само модовете, а според мен и админа трябва да са с табелки, за да знаят хората не към кой да се присламчат, а с кого да внимават.

Всъщност ако не ме кефи к'во казва модератора 'що да внимавам с отношение.

 

Повярвай! По-голямата част от работата ми е чалга, НО си я бачкам "про" без значение дали в момента темата ми е любима, противна, безразлична и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на ВИП списъкът е не някой да се прави на тузар, а да бъде отбелязано, че е активен в теми, които, всъщност по някакъв начин, помагат за МУЗИКАЛНОТО развитие на участниците във форума. Може да се каже, че до известна степен випаджиите са минати, защото нямат особено повече права от обикновения потребител, но пък имат повече задължения от него. Ето защо, мисля, че идеята за иконка на випаджиите не е лоша. В крайна сметка, не виждам защо да не се покаже, че те са по заслужили от хора като мен (59% от мненията ми с в говорилня, само 35 във вокали и само 4 от тях, може би, носят някакъв по-голям смисъл). Това е.

 

П.П.: За шит листата - да наистина идеята е кофти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е нужно да се събираме на групи така.

Само модовете, а според мен и админа трябва да са с табелки, за да знаят хората не към кой да се присламчат, а с кого да внимават.

Извинявай,поправи ме ако греша, но целта според мен е не да знаем с "кого да внимаваме", а към кого да се обърнем при нужда от помощ по въпроси засягащи форума и след време предполагам и сайта. Виплистата вече според мен е излишен стимул като цяло. Някой или е активен във форума с цел да помогне/образова себе си или просто да се напсува и наговори на глупости на воля. Поощтряването на дадени действия(не виждам да има някакъв критерий) си е предлог за гъзолизничество. Човек или помага или дава авторски със сърце, или няма смисъл. Гео например сам да си каже дали го прави заради титлата "Випар".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иронията е излишна.

Ще има ВИП листа ще има и ШИТ листа. Това е положението. Не всички сме равни. Комунизма отдавна умря. Някои серат а други помагат. Е, тези дето помагат ще имат привилегии.

Според мен така е справедливо и полезно за обикновените потребители.

 

А относно иконката или лентата - това е вътрешен проблем.

Точка по тази тема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.