Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара, гласове, флейта ...


Recommended Posts

Изкушавам се да пусна цялото парче, но не мога ... :) Дано ви хареса този кратък откъс! ;)

 

http://soundcloud.com/visiondann/guitar-voice-flute-project

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е красиво! :)

Ще чакаме цялото,че така само ни дразниш! ;)

Редактирано от рахата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ами то парчето е готово, но засега не мога да го постна. То е част от нов албум на колега. Скоро ще има повече :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, какво бисерче с флейта! ;) Май за пръв път в този форум! Как обичам китара и флейта! Преди години също композирах музика за тези два любими инструмента! Е, ще чакаме готовите неща! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно, наистина ще е интересно да се чуе цялото. Бтв само на мен ли ми се струва или под китарата, преди флейтата има някакъв фин брум?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Има, ще ми се да можех да говоря по-конкретно в честоти, но не мога. :)

Много приятно и аз ще следя като пуснеш цялото на откъса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно, наистина ще е интересно да се чуе цялото. Бтв само на мен ли ми се струва или под китарата, преди флейтата има някакъв фин брум?

 

Все още не съм си играл да зачиствам тейковете. Това ще стане на финалната фаза наред с няколко други важни мастеринг операции.

 

Радвам се, че ви харесва идеята!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) и на мен ми харесва :) А това ще бъде единствено парче от албума или цялостното звучене е сходно - в смисъл като настроение, защото за мен ще бъде също интересно да чуя албума.

 

А щом по звука има работа - ще изчакаме финалния вариант преди коментари някакви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз самия не съм чувал всички парчета от албума, тъй като е на колега както казах. Но парчетата са доста разнообразни и не са сходни по настроение. Мисля, че проекта е доста интересен.

Сега се заслушах по-настоятелно върху шума под китарите и съм убеден, че това е от захранването на микрофона. По принцип си е в норма, но след всички компресии и помпи по китарите :) явно е дръпнал доста напред ;) Ще го измисля как да стане - а ако трябва наново ще записвам китарите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм...ще чакаме да чуем значи. Като спомена компресии и помпи по китарите, атаката на акустичната е доста силна, поне според мен, като резултат от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суперско парче, нещо напоследък у форума има много яки неща. Много яко звучи така

дори да сложите бас и брабани и клавир и си остане флейтата мисля, пак ще е супер ама така емоционалното въздействие е по-силно.

Евала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като спомена компресии и помпи по китарите, атаката на акустичната е доста силна, поне според мен, като резултат от това.

 

Акустарката всъщност няма никакви помпи (просто се изразих образно :thumbs_up: Веднъж има компресор върху самия китарен трак, а после мастер бъс компресор. Ако сега ти се струва динамична, смятай каква е била преди двете последователно компресии :))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладичко! Браво!!!!!!!!!!! Разкошно е с флейтата! :greenangel::thumbs_up::lol:

 

Много ми е любопитно да чуя останалите вокали, и разбира се цялото проектче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

eeх, аз закъснях да чуя това. Много обичам китара и флейта! Обаче линка сега не работи, въх. Мога ли да го чуя някааак, много ми е интересно такова творчество (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.