Jump to content
Българският форум за музиканти

дайте си мнението


ste1977

Recommended Posts

колеги този модел на HAMMER http://www.bad_link.eu/product/1208/vel2a5-tr...-5-string-.html

много ми допадна,98%съм готов да го купувам (и сигорно ще го взема).

Някой ако има някакво мнение за модела да го сподели.

:wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.hamerguitars.com/?fa=series&sid=203

авно грешката е до като съм публикувал обявата.ето го и адреса

Редактирано от ste1977
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички "басисти" във форума,които си дадоха мнението за горепосочиният модел HAMER.(грешката в побликуването на обяватя HAMMER е моя)

вече си взех баса и съм много доволен.Може да се каже,че за тая цена качеството си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не мога да разбера едно??????????

под-форуъмът ( бас ) си има Модератор.ок!!!

Е ,че той не можа ли да ми даде едно компетентно мнение за модела?????? ( знам , ще кажите всеки сам си избира китарата )

Само дискотирате някаква си бас КРЕМОНА , аве вие в кои век живеете?

 

 

нищо лично Успех на всички

Редактирано от ste1977
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо яхна метлата? Само защото си избрал сравнително малко популярна (не само в България) марка, за която никой от нас не започна да си чеше безмислено клавиатурата. Ако някога бях пипал бас с такъв надпис на главата, сигурно щях да споделя поне общи впечатления от марката, въпреки че не би имало много смисъл, ако моделът е друг. Предполагам и с останалите "басисти" е така.

 

Аз пък не разбрах с какво мдераторът/модераторите са ти длъжни и дали имат преки впечатления за да ти дадат съответното мнение.

Бих се надявал по-скоро да затворят темата.

Ще се въздържам така или иначе,от писане тук или в други твои теми.

 

ПП: Със здраве да си го ползваш. Ако от теб не излезе "басист" а БАСИСТ, може даже да популяризираш марката.

Редактирано от blr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за коментара.аз не си чеша клавиатурата,като повечето от форумът. по добре темата да се закрие.

Вече ще изкам мнение за модели,които са музейни експонати.

 

със здраве на всички , ако някой се е засегнал да ме Извини нищо лично

 

 

 

уважаеми bir

не се впрягай толкова.Но като ти чета изказванията??????????Незнам....?

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако има някакво мнение за модела да го сподели.

:)

Ами явно няма бе мен, защо се пениш толкова :) Или искаш мнение от сорта на "Ами...червен е, абе як е - вземай!" Ти нито си писал каква музика свириш, нито с какво си свирил/свикнал до сега, нито какви пари имаш...какво мнение търсиш?Да не говорим за правописа и отношението към "колегите" на 33-годишен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво против имаш да обсъждаме Кремоната.В моята тема не са писали много хора,но не мрънкам,че не се пише в нея.Близко е до акъла щом никой не ти пише в темата за даден инструмен,да се досетиш,че може хората да са нямали допир до него.

Не всички имаме пари за нови и скъпи китари и си свириме със старите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компетентно мнение за модела.

 

1-ва задача: Напишете разказ по картинка http://www.hamerguitars.com/?fa=detail&mid=2047

2-ра задача:

 

ако Х е = на 2 хъмбакъра

У е = 5-Piece Maple/Bubinga

 

то вярно ли е следното неравенство

 

(Виктор Утън + Маркус Милър)x Лес Клейпоол

-------------------------------------------------- < Ти + Х+У

Раян Мартиние

 

 

За отличен 6:

 

 

На първа задача: трябва да познаете стиловите предпочитания на изпитващия (дет метъл, фънк, джаз...), саунда който харесва, дали случайно не е роден под знака на Водолея когато Сириус е бил в трети Дом, а Юпитер е изгрявал на хоризонта.

 

На втора задача: да докажете неравенството, ако може с Х + У до 100 лв. най-много 150.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като резултат от поведението, което успя да покаже отворилият темата само ще дам следния резултат от действията си:

 

Предупредителното ниво на ste1977 беше променено - 14 дни забрана за писане.

 

Причината е, че такова отношение е недопустимо и не се толерира в никакви форми. Никой не е длъжен да дава консултации за инструменти, които ги има изложени в магазин, в който от своя страна има назначени продвач-консултанти, които да помогнат със съвети и това им е работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.