Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз Валентин Данев


DANEV

Recommended Posts

Здравейте аз съм Валентин Данев,на 16 години от Стара Загора,уча в Строителния техникум,но имам желание за по нататък да се занимавам с музика,обмислям варианта да кандидаствам за висшо образование в музикално училище.

Свиря на китара от година и половина и се уча от баща си(той преди е свирел в група) и интернет.В началото основата ми даде баща ми и той ми показа основните неща в свиренето на китара основно в жанровете Рок,Блус,Фънк и Метал.Сега основно се уча от интернет и уча и песни от Guitar Pro или от клиповете на Lick Library.Свиря основно Рок,Блус,Фънк и обичам да смесвам Блуса с малко Джаз понякога.Отскоро свиря и в група :D

 

Ето мои записи:

 

Редактирано от DANEV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Вальо!

За година и половина много си напреднал. Явно баща ти ти е дал добра основа.

Имаш една от най-добрите Кремонки.

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!

Аз мисля, че вече беше пускал тези линкове някъде...

Така, или иначе нещата, които си изсвирил ми допаднаха, особено като се има предвид, че свириш от толкова скоро.

Аз също съм от Стара Загора, така че ще ми бъде приятно, ако мога да те чуя на живо как свириш. Пиши на ЛС, ако имаш участие скоро, или когато и да е занапред.

 

Успех! И знаеш, нали! Няма мое, няма твое, светът е ...........БЕРОЕ! :)

Редактирано от malkin71
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!

Аз мисля, че вече беше пускал тези линкове някъде...

Така, или иначе нещата, които си изсвирил ми допаднаха, особено като се има предвид, че свириш от толкова скоро.

Аз също съм от Стара Загора, така че ще ми бъде приятно, ако мога да те чуя на живо как свириш. Пиши на ЛС, ако имаш участие скоро, или когато и да е занапред.

 

Успех! И знаеш, нали! Няма мое, няма твое, светът е ...........БЕРОЕ! :)

 

 

Да бях ги поствал в друг раздел,когато търсех група,Ок ще ти кажа,когато ще свиря някъде и да знам само Берое :Д

Не съм кой знае колко голям почитател на фурбола,но все пак...

Ако искаш може да посвирим двамата ;)

Редактирано от DANEV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
Отговорено (Редактирано)

Ехаа, за година и половина свириш това, което аз за три не съм успяла и то с учител..Харесва ми хъса, с който свириш!

Поздрави от твоя съфамилничка! :)

Редактирано от Diane
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.