Jump to content
Българският форум за музиканти

Les Paul Silverburst Finish


Hush

Recommended Posts

Въпоса ми е някой от форума притежава ли такава китара les paul модел със silverburst finish. До колкото знам такива модели има само Gibson и Epiphone. По принцип ми е интерестно, защото имам голям мерак да се сдобия с такава, но малко по на татък. Ето за това става въпрос:

 

Les%20Paul%20Custom%20Silverburst%201024x768.gif

Редактирано от Hush
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам,но е чисто черен без сивите отенъци.Ако имаш още някакъв въпрос пиши ЛС че неразбирам каквото точно питаш :happy:

Редактирано от Stone Angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ :metalist::recourse::):hysterical: :hysterical:

 

Лично според мен това е най-красивия финиш на Гибсън, също съм и голям почитател на неплътните сънбърстове, т.е. на тези, при които чисто се личи отдолу дървото (в Продавам има един Хонър, който е сънбърст и отдолу се личи страхотно дървото - адски красиво!).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, значи въпроса ми мисля, че е ясен - дали някой има такъв модел, тъй като това са лимитирани серии и евентуално да ми каже как е от къде се е сдобил с него. На който не му допада темата да премине на следващата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епифонския силвърбърст е ужасен! Преди няколко месеца смятах да си го взимам... няма много общо с Гибсънския финиш. Мисля, че в amazon.co.uk имаше модела на Епифон, към 1200 лева излиза (китарата е обикновен Лес Поул Стандарт) разликата е само във финиша. Личното ми мнение, е че ако нямаш пари за Гибсънския вариант не си струва (освен ако не си много луд фед на Адам Джоунс) да взимаш Епифон.

Редактирано от KStoev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ахаха тама е работата че съм луд фен. Да Епифона е бърснат само по ръба на тялото и отзаде е целия черен, а Гибсъна е във формата на капка и има сребърно по грифа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги харесвам Туул, но не трябва да му се вярва много на Адам Джоунс. Според мен лъже като дърт циганин, че свирел само на силвърбърст лес пол и от там идвал звука, защото имало метални частици в боята. На баба ми хвърчилото. Със сигурност ползва други китари и куп ефекти и усилватели.

Нищо против него, просто си казвам мнението за говореното от него.

Създава си мистичен имидж, едва ли не. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги харесвам Туул, но не трябва да му се вярва много на Адам Джоунс. Според мен лъже като дърт циганин, че свирел само на силвърбърст лес пол и от там идвал звука, защото имало метални частици в боята. На баба ми хвърчилото. Със сигурност ползва други китари и куп ефекти и усилватели.

Нищо против него, просто си казвам мнението за говореното от него.

Създава си мистичен имидж, едва ли не. :hooray:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.