Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся лютиер в Пловдив


Usopp

Recommended Posts

Търся лютиер в Пловдив, който да смени ключовете на Епи Лес Пол и още 1-2 дребни работи по китарата.Ако някой е или познава такъв нека да пише на ЛС.

 

 

 

ако темата е в грешен раздел преместете я

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледаш какъв клас китари прави, как смяташ, дали ще му се занимава със смяна на ключове на Епифон? :)

 

Все едно да идеш в AMG, за да ти сменят маслото на Деуто :)

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е за парите всеки би ги сменил не смятате ли?

Диката е един от най-добрите,естествено за смяна на подобна част не е нужно да си най най :)

Предлагам ти да му се обадиш и ако е свободен ще ти оправи метлата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че ще ги смени, би отказал ако е затрупан от работа, а не защото са ключове на епифон. Yves, кво си мислиш, че като прави такива китари и не се занимава с друго освен Гибсън и Капарисън ли? Пффф :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, хайде сега, епифон не е стаг или скуаер за 200 лв. Ще свърши работа, според мен.

Пък каквото ще да е - работата си е работа. Най-добре да попиташ него.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Диката

Преди година ми направи сетъп на моя епифон лес пол , а коментари от типа ''кой ще се занимава с тази евтина китара'' нямат място тук (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yves, кво си мислиш, че като прави такива китари и не се занимава с друго освен Гибсън и Капарисън ли? Пффф :girl_cray2:

 

Не, мисля си, че си има достатъчно работа и то майсторска, а не смяна на ключове :) Аз моите ключове примерно сам си ги смених...е и?

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То зависи кви са ключовете,аз сам си ги смених за половин час с Гровър,на които дупките за винтовете съвпадат гибсънските,но на повечето дето се продават тук идват отстрани и трябва да се дупчи дървото,а махагона си е твърдичък..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махагона си е по-скоро мекичък (в сравнение с много други дървета) и напълно пробиваем :)

 

На моя Винтидж ги смених с Гровър и трябваше само да се разширят дупките през които минава оста, което в общи линии е работа за средно сръчен човек :girl_cray2:

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече намерих лютиер.За информация ключовете са Gotoh Vintage locking и бяха едни от най-скъпите, които видях в ибей (освен някакви антични гибсънски от 59).Малко ме обиждат коментари от рода че епи били едва ли не прости китари и тн.И аз обичам гибсънските китари просто мразя гигантската зла,корпорация, която ги прави.

 

пс Благодаря на всички, които ми писаха на ЛС <_<

Редактирано от Usopp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казал, че са прости, лоши и т.н., няма какво да се обиждаш, никой не ти говори отгоре или менторски, говорим факти. Пък и ако трябва да сме точни ги прави една и съща корпорация :punk_guitar:

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав си, но нямах това в предвид.Както и да е, намерих каквото търсих можете да заключите/изтриете темата.

Редактирано от Usopp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.