Jump to content
Българският форум за музиканти

Една такава песен


Recommended Posts

Не ми се отваря - "songs-0..." :)

Хора, как го траете тоя майспейс, отвратителен е !!! ;)

И аз не го отварям в момента...:-)) Ще пробвам да кача един от новите варианти, които копам в момента на друго място и ще пусна линк...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В записа участват двама души - моя милост и alrock. Той свири китарите и баса, аз свиря клавирите и пея вокалите.Another Night

На знам какво става със спейса но изведнъж файла изчезна. :) Ето нов линк AnotherNightNew

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T'ва за "Може и още" е само пожелателно. Да не се отпускате един вид :thx:

:D Не можем да се отпускаме вярно е... Има още 11 песни за да го завършим.... :thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за конструктивната критика и за милите думи. Аз съм композитора и текстописеца, както и вокалиста и клавириста стоящ зад проекта GLAMOUR. Нека да ви се представя - аз съм Драгомир Драгиев, печално известен като Драго от Мюзик Айдъл 3, дългогодишен вокал на рок-група ТРОТИЛ. Искам само да ви кажа, че човекът, благодарение на когото този запис съществува е нашият съфорумник и колега-китарист alrock. Не знам за вас, но според мен този човек е уникален талант - и като музикант, и като тон-инженер. Поздравявам всички колеги. Очаквайте скоро продължението на Another Night, името на което е Behind You, по стихове на младата българска надежда в актьорската гилдия - Ивайло Драгиев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална работа, досега не бях чувал таквиз вокали в България човек :hysterical: не съм те гледал в мюзик айдъл ама ако си отпаднал, значи тоя шибан народ нищо не разбира от музика/то си е така /. А с китариста явно имате невероятна симбиоза , продължавайте да работите заедно и всичко ще си дойде на мястото. Упсехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless: :godbless: :godbless:

 

А бе, хора, какво правите!!???? Това е върховна композиция и изпълнение!!!!!!!!!! :):greenball::)

 

Мале, не мога да повярвам, че това се случва в България!!!

 

Евала за китарите, а за вокалите - няма какво да кажа, освен, че може би трябва да се скрия в миша дупка с моите фалцети. Невероятен талант имаш, колега!

 

Структурата и звукът на бековете много ми напомнят на ELO, но Джеф Лин ряпа да яде!

 

Продължавайте все така да ни изумявате и много успех на поректа пожелавам! :happy:

 

 

 

пп

 

Въртя си я няколко пъти тая песен, и не мога да й се наслушам. НЕВЕРОЯТНИ СТЕ!

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за конструктивната критика и за милите думи. Аз съм композитора и текстописеца, както и вокалиста и клавириста стоящ зад проекта GLAMOUR. Нека да ви се представя - аз съм Драгомир Драгиев, печално известен като Драго от Мюзик Айдъл 3, дългогодишен вокал на рок-група ТРОТИЛ. Искам само да ви кажа, че човекът, благодарение на когото този запис съществува е нашият съфорумник и колега-китарист alrock. Не знам за вас, но според мен този човек е уникален талант - и като музикант, и като тон-инженер. Поздравявам всички колеги. Очаквайте скоро продължението на Another Night, името на което е Behind You, по стихове на младата българска надежда в актьорската гилдия - Ивайло Драгиев.

 

Човече, когато се появи в Мюзик Айдъл, просто нямаше съмнение в мен, че няма да продължиш нататък! Какво беше изумлението ми, когато това не стана... просто е невероятно! Но това е със сигурност за твое добро. Сам виждаш, че звездите от МА никак не са обичани от ъндъргрдаунд средите, нито от колегите-музиканти. Щяха да те обвържат с някакъв смотан и дълъг договор, от който общо взето нямаше да видиш никаква привилегия, освен, че щеше да ти е забранено да твориш и да правиш каквото си искаш: "Дай ми свободата си, На ти едно голямо Нищо."

Уникално беше изпълнението ти на Queen. Драги съфорумци, ако не сте го гледали, наваксайте! http://www.vbox7.com/play:2cb25536

На онзи концерт на Уембли, в памет на Фреди... всички велики звезди пяха като гъзове, с много малки изключения. Ако ти беше излязъл там, щяха да се самоуволнят поне половината.

Майната им на глупавите формати, които искат да вкарат всеки в тясната си рамка.

Продължавайте напред с прекрасната музика, която правите. Това е истината!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално беше изпълнението ти на Queen. Драги съфорумци, ако не сте го гледали, наваксайте! http://www.vbox7.com/play:2cb25536

На онзи концерт на Уембли, в памет на Фреди... всички велики звезди пяха като гъзове, с много малки изключения. Ако ти беше излязъл там, щяха да се самоуволнят поне половината.

Майната им на глупавите формати, които искат да вкарат всеки в тясната си рамка.

Продължавайте напред с прекрасната музика, която правите. Това е истината!!! :greenball:

 

 

Феноменален е!

 

Infinity, много си права, няма по-ценно от свободата! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано се притеснявам дали ще успея да "удържа" този проект, защото останалите песни са още по амбициозни...Тази песен първоначално ни се стори най-лесна.

 

Парчето ви носи Атмосфера, а това е достатъчна причина да продължавате.Да не говорим, за чудесното ви изпълнение.

 

За останалите ви идеи, не знам какво разбираш под "по-амбициозни", но се надявам да продължите да бъдете рок ориентирани, и да продължавате да търсите "сложното" звучене в аранжимента, а не в претенциозни сложни рифове.

 

Е, аз така разбирам тази музика, вие най-добре си знаете.

 

Успех! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятни!!! :metalist:

 

Всички коментари по-нагоре го доказват. Аз такова чудо "мейд ин Бългерия" не бях чувал, уникално добро парче - и като звучене, и като композиция, и като хармонии, и като изсвирване! Професионално отвсякъде! Да не говорим, че пичовете го правят някак си между другото - имам честта да съм колега (и приятел) с китариста и да ви кажа е страшен тонрежисьор, той всъщност си е аудио-инженер! Един от най-добрите. И ето между бачкането и ходенето по нощни барове какво страшно парче извадиха! :) Имам привилегията да съм слушал 4-5 от другите парчета записани от някоя репетиция и трябва да ви кажа, че следващите ще са още по-размазващи! Това е толкова грандомански проект, че ако го осъществят докрай просто ще бъде едно от най-добрите неща издавани в БГ въобще в историята! Чак си мисля, че не съм на нивото изобщо да коментирам.

 

ПОКЛОН!!! :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудница! Стилът хич не ми е любим, но цепите мрака. Браво, че сте се намерили. Продължавайте така и дано ви сполети още някой съмишленик в бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.