Jump to content
Българският форум за музиканти

Една такава песен


Recommended Posts

В записа участват двама души - моя милост и alrock. Той свири китарите и баса, аз свиря клавирите и пея вокалите.Another Night

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Къде си го крил този глас ,бе човек?На мен много ми хареса,намирам по нещо и от "Стикс",и от "Йес",и от "Супертремп"...Струва ми се обаче,че вокалите трябва да се изнесат още напред,инструменталът малко ги бие.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво !! Много добри хармонични решения , не типични за българския начин на композиция . Прекрасни китари , а за вокалите просто съм изненадан , че има такъв талант в България ! Само успехи и ако имате други записи ще чакам с удоволствие !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за "хармоничните решения" и за това, че нарече китарите "прекрасни". :girl_cray2: За вокала и аз се изненадах, когато го чух за първи път... :) Има поне още 10 сглобени песни. Продължаваме да записваме пък да видим как ще се получат... :)

Редактирано от alrock
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което сте направили е на световно ниво и спокойно може да засенчи повечето от "вървежните" групички в момента!

За вокалите направо нямам думи, човече, ти си феномен!

И аз харесах хармонията, както и аранжимента и самата композиция.

Китаристът кърти!

 

Сглобете и останалите 10 и ще си купя албума с най-голям кеф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже по стечение на обстоятелствата познавам хората които са писали коментари за Вашето парче , можете да вярвате безрезервно на написаното . Те не са случайни хора и имат опит в музикалният бизнес . Радвам се , че мнението ми съвпада с тяхното . Чакам другите парчета . Поздрави !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че не е точно моят стил определено си заслужаваше слушането. Искрено ви пожелавам да запишете и реализирате музиката си, защото явно хляб има много! <_<

С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна песен! ;)

Вокала е <_< НЕВЕРОЯТЕН!

 

Иска стерео китари и повече стерео при вокалите...

Бе велика песен!

 

Mr. Darkness ;) ;)

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което сте направили е на световно ниво и спокойно може да засенчи повечето от "вървежните" групички в момента!

За вокалите направо нямам думи, човече, ти си феномен!

И аз харесах хармонията, както и аранжимента и самата композиция.

Китаристът кърти!

 

 

Сглобете и останалите 10 и ще си купя албума с най-голям кеф!

Благодаря ти за "китариста кърти" и за толкова хубавите отзиви. :-) Относно вокалите... ми той просто от самото начало беше наясно кое как иска да звучи, като вокални линии и влезе и ги записа почти от раз... и аз се изненадах въпреки че свирим вече около година заедно. :slap: После се притесних дали ще мога да се справя с такъв проект...

 

Понеже по стечение на обстоятелствата познавам хората които са писали коментари за Вашето парче , можете да вярвате безрезервно на написаното . Те не са случайни хора и имат опит в музикалният бизнес . Радвам се , че мнението ми съвпада с тяхното . Чакам другите парчета . Поздрави !!

 

Ще има още...:-) Мислим да запишем още едно две по този начин и после барабаниста ще запише истински барабани за да добият абсолютно завършен вид. Поздрави.

 

Въпреки, че не е точно моят стил определено си заслужаваше слушането. Искрено ви пожелавам да запишете и реализирате музиката си, защото явно хляб има много! :punk_guitar:

С.

 

Благодаря ти... Още повече, че не е твоя стил и въпреки това ти е харесало. :-)

 

 

Прекрасна песен! :happy:

Вокала е :greenangel: НЕВЕРОЯТЕН!

 

Иска стерео китари и повече стерео при вокалите...

Бе велика песен!

 

Mr. Darkness :):o

 

Благодаря ти за "велика песен". Наистина много се радвам, че ти е харесала песента. :yahoo: Прав си за китарите и вокалите, но сме оставили тези неща след като запишем барабаните. Естествено имам и няколко варианта с примерно панорамиране на всички инструменти, но чакам барабаните за да си изградя окончателна представа в главата кое къде и така... Честно казано се притеснявам дали ще успея да "удържа" този проект, защото останалите песни са още по амбициозни... а и естествено всичко си правим с "подръчни материали"... Тази песен първоначално ни се стори най-лесна като за първа песен ама... Поздрави. :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами господа 20932 музиканти.

Ей така се прави. А винаги може и повече...

 

аре сега пак някой да се разсмърди, че съм лаконичен.

Баща ми (Бог да го прости) казваше:

- То си личи кое е лъжичник, кое е пърдичник...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баф маа му; ти ме разби бе, човек...

 

Кой си ти, я се разкрий веднага!

 

Денис де Йънг ще се разплаче, ако те чуе...

 

А Сашо си го знаем, он китарата и Силата ги владее.

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна композиция, много ми хареса! :godbless:

Иска си, не - задължително е, да се направи по-качествен запис на инструментите, съответно микс и мастер!

 

Това си е една, такава, ПЕСЕН! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокалите напомнят като идея група Boston , а композицията наподобява стила на Azia .... :cheers2:

 

Браво пичове, имате потенциал!

 

:rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами господа 20932 музиканти.

Ей така се прави. А винаги може и повече...

 

аре сега пак някой да се разсмърди, че съм лаконичен.

Баща ми (Бог да го прости) казваше:

- То си личи кое е лъжичник, кое е пърдичник...

Благодаря ти за подкрепата... Естествено че може и повече... При теб поне знам, че кавото и да е ще ми го кажеш директно и без увъртания... Последния път даде много готини идеи за оная балада, която сглобявахме... Трабва да започнем и парчетата на B.A.R.S, че и там има много за записване. Сега като взема новото оборудване...;-)

Баф маа му; ти ме разби бе, човек...

 

Кой си ти, я се разкрий веднага!

 

Денис де Йънг ще се разплаче, ако те чуе...

 

А Сашо си го знаем, он китарата и Силата ги владее.

:-))Разсмя ме човече... Тя Силата е навсякъде около нас или поне така казаха на края на филма... Иначе Драго го познаваш... от него не можем да се вредим на опашката за сила...:-))

 

Страшна композиция, много ми хареса! :punk_guitar:

Иска си, не - задължително е, да се направи по-качествен запис на инструментите, съответно микс и мастер!

 

Това си е една, такава, ПЕСЕН! :punk_guitar:

Благодаря ти за "Страшна композиция". Иска си още, но без живи барабани не виждам смисъл повече да го... А и всичко си е за кеф през свободното време и никой не бърза за никъде. Пратих суровия материал на един приятел със студио и казаха че става... Той сам поиска да му го пратя да го смеси и мастерира и ще видим какво ще стане на края... Поздрави! Много яка банда сте.:-)

 

Вокалите напомнят като идея група Boston , а композицията наподобява стила на Azia .... :)

 

Браво пичове, имате потенциал!

 

;)

Леле човече Бостън... Ейша...благодаря! Наистина ще трябва да се постараем повече. Поздрави!

Редактирано от alrock
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.