Jump to content
Българският форум за музиканти

Миксиране и мастеринг


Recommended Posts

Здравейте, до месец ще завърша записите на 10 парчета и ме интересува живо дали в София има място където могат да ми ги миксират и мастерират качествено и на каква цена. Просто тези две дейности са си отделна наука и определено не са ми силна страна. Мерси предварително

Редактирано от euglena
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле

 

май по-добре да питаш дали в България има такова място

 

и много ще се радвам ако има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа и аз имам такова подозрение но не пречи да попитам. Иначе има чужбински сайтове за онлайн микс и мастеринг ама ми се струва малко стерилно без личен контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ми на Л.С. ако се интересуваш ще ти дам телефони на едно-две от най добрите места в София, където това може да стане и ще получиш подробна информация.

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми звучи много пуританско. Естествено, че има места в България, които да ти направят и микс и мастер. И не само в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От БГ нещата, които слушам напоследък, ми хареса работата по новия албум на Скре4, която е дело на bobalan.

Също така можеш да се обърнеш към Blue Zone или swi1ched (също съфорумци), за които имам отлични впечатления от преди. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Румен Бояджиев /ФСБ/

...че какво в този жанр си чул от него през последните 10 години...? ..просто питам ?...щото на Роберта нещата нямат нищо общо с това за което пита младежа.

Иначе харесвам нещата на Десо, но те според мен звучат когато си ги е записал при него...

На Bobalan съм слушал някои неща и е доста добре ....също!

На NBantov нещата звучат невероятно, но не съм чул какво е правил за други....:-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ,че си задаваш такива въпроси,вмвсто да се мъчиш да разбираш от всичко.МНОГО ВАЖНО!!!Оргаизирай нещата си така,че микса и мастеринга да са направени в различни стаи от различни хора.Миксиращия рябва да е човек който разбира,но не го играе всезнайко.Това е важно ,за да приеме евентуално пре-миксиране,ако този който прави мастеринга го изисква. Изпрати си тел. на ЛС за да ти помогна с мастеринга.Имам идея и кой ще ти направи микса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.