Jump to content
Българският форум за музиканти

Get Over Yourself


Viara Ivanova

Recommended Posts

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Една стилово неизяснена версия.Има соло със слайд (тръбен ключ).Малко фалшиво (от ключа е,естествено).

 

Visit My Website

 

P.S. Някой най-накрая е отишъл на лекар. :thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам отново с "Благодаря, че сте отделили време да се включите."

 

bmmusic: Иска ми паролa;не знам за другите, но на мен без регистрация не ми дава да слушам нито едното :)

 

peterko:м'чи и босичка може да бъде; примерният бийт наистина е само за "ориентация"- ако някой чувства, че има трудности с "усещането" на ритъма на вокалната линия.

Но както се вижда от някои от джемовете сполучливо може да се разположи и върху коренно различна "подложка". Същото е с примерната хармония... Kой както реши, че му звучи добре...

Aйде утре ще барна басчо като си казал хехе

 

OlolO: ухаа, готино... ще можеш ли да ми пратиш бекинга да запиша малко попроменена вокална линия?

skype: this_little_bird

 

Tozi: мнооого свежа идея :) , посмях се докато слушах, мерси:)1-2-3-4 хехехи абсолютно удавяне в дилей/еxо :slap: надявах се някой да го нареже на части и да използва не задължително в тази последователност, а и не задължително целия трак.Но това с 1-2-3-4 е определено нещо, което и аз бих бъзикнала-дето се вика всичко е мат'рял.

Mеждудругото Част Ц и аз съм я замислила с един вид "настъпателно" реге хахах ;)

 

arebegai: тотално ми разби сърцето с туй бабиното сладко!! Както ти казах и лично: мерси за включването, ИМАМЕ ХИТ!хахахха. Интрото е като на класическа топ3 чалга-убиец.Като тази дето ще я пишем за Преслава ;)

А също и много сладурско пианце хихи - летничко такова...Ррррромантично...

 

п.с. Отидох...в спешното...Признах си най-накрая, че не съм Superwoman :thx: и ...Вс. е под контрол:)

п.п.с. Да си вземаш бързо едни барабани, че на лято ш'та юрна да джемнем - я как ги усещаш вокалните ритъми и акценти :( .

 

Абре хора, Ангелинка откога не се е вясвала тъдява? ... Липсва ми да изписука в джема.

Като гледам и Ивелин има по-интересни занимания :ph34r:

Друг вокален мераклия?

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bmmusic: Със съдействието на моя асистент в онлайн загадките Иван, успях да чуя убийствения тейк .

Много благодаря за оказаното внимание, Бояне!!! Aбсолютно си префасонирал песента, много соул!! :thx::slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всички най ме изкефи на bmmusic. И то с много. Просто най-много пасва и звучи единно! Респект, ман!!! :)

 

П.П. Angelina вчера я мярнах в скайпа (тя много рядко се вясва), писах й, ама нищо. Може би е бизи, наистина липсва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.